بیاتومگ – تیزر تازه ای برای سریال Castle Rock (کسل راک) محصول کمپانی هولو منتشر شده است که در زیر می توانید آن را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. کمیک کان نیویورک به یکی از مهم ترین اجتماع های هواداران فرهنگ عمومی تبدیل شده و تریلر و تیزر هایی از سریال و فیلم های سینمایی در ژانر های متفاوت را ارائه می کند. در میان پروژه های بسیاری که در کمیک کان نیویورک حضور دارند، سریال کسل راک کمپانی هولو نیز به چشم می خورد.

این سریال ترسناک و روانشناختی که بر اساس یکی از کار های استاد ژانر ترسناک یعنی استیون کینگ است، شخصیت ها و موضوعات متنوع از شهر خیالی کسل راک و داستان های استیون کینگ را گرد هم می آورد. در طی پنل این سریال در کمیک کان نیویورک، تولید کننده و برخی از بازیگران سریال به ارائه تیزر تریلر جدید آن اقدام کردند که در آن کاراکتر هایی نشان داده می شود که در سریال آنها را خواهیم دید.

تهیه کننده های اجرایی و نویسندگان سام شاون و داستین تامپسون به همراه بازیگران سیسی اسپیسک، آندره هولند، ملانی لینسکی، بیل اسکارسگارد در پنل کمیک کان این سریال، به ارائه اولین تیزر آن پرداختند. این سریال قرار است در سال ۲۰۱۸ بر روی سرویس آنلاین هولو عرضه شود. جزییات داستانی سریال همچنان نامشخص است و تیزر نیز چیز زیادی را بازگو نمی کند ولی با این حال، تیزر نمونه بسیار خوبی از تن و لحن سریال را به نمایش می گذارد.

اولین تیزر سریال Castle Rock (کسل راک)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *