بیاتومگ – تریلر رسمی فصل یازدهم سریال The X-Files (پرونده های مجهول) محصول شبکه فاکس منتشر شده است که در آن مالدر و اسکالی جستجویی نا امیدانه را برای پیدا کردن پسر گمشده خود به نام ویلیام آغاز می کنند. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

از همان لحظه ای که اسکالی در طی فصل نهم سریال دست از فرزند خواندگی ویلیام برداشت، طرفداران همیشه بر این باور بودند که باید برای داستان ویلیام یک پایان و نتیجه گیری وجود داشته باشد، خوب، به نظر می رسد که این موضوع قرار است در فصل یازدهم رخ بدهد. علاوه بر این، در طی فصل دهم نیز به طور قابل توجهی بازگشت فرزند مالدر و اسکالی وعده داده می شد، بنابراین، می توان گفت که کریس کارتر و کمپانی این موضوع را برای مدتی طولانی برنامه ریزی کرده بودند.

در حالی که فصل یازدهم سریال پرونده های مجهول هنوز تاریخ پخش مشخصی ندارد ولی با انتشار تریلر، طرفداران حالا نگاهی به آنچه که می توانند انتظار داشته باشند را در اختیار دارند. همانطور که توسط عکس های منتشر شده قبلی آشکار شده بود، مالدر و اسکالی موقعیت های خود را نسبت به پایان فصل دهم عوض کرده اند، زیرا حالا این اسکالی است که در وضعیت پزشکی نا امیدانه ای قرار دارد. هنوز مشخص نیست که چه چیزی سبب این تغییرات شده است، ولی احتمال زیاد وجود دارد که سی اس ام در این موضوع دخیل باشد. فصل ۱۱ سریال پرونده های مجهول در سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

تریلر فصل ۱۱ سریال The X-Files (پرونده های مجهول)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *