بیاتومگ – تریلر تازه و رسمی برای فیلم دوم حاشیه اقیانوس آرام یعنی فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان) توسط کمپانی های یونیورسال و لجندری پیکچرز منتشر شده است که به نبرد بعدی یِگر برای نجات زمین و خلبان هایی که فرماندهی را به دست گرفته اند اشاره می کند. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

گیلرمو دل تورو با ساخت فیلم Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام)، فیلمی در مورد مبارزه حماسی ربات با هیولا، در چندین سال پیش توانست سنگ بنای سری فیلمی موفق را بنا نهد. اگر چه این فیلم در داخل آمریکا با استقبال گرمی رو به رو شد ولی این فروش خارج از آمریکای فیلم بود که سبب ساخت دنباله ای برای آن شد.

کمپانی لجندری و یونیورسال به تازگی خلاصه داستانی برای فیلم دوم حاشیه اقیانوس آرام منتشر کرده بود و تریلر فیلم نیز در جشنواره فیلم کمیک کان نیویورک نمایش در آمد. کاملا واضح است که کمپانی و سازندگان امیدوارند تا با فیلم، بازیگران و مقیاس بزرگ تر، سود و بازخورد بزرگتری را نیز بدست بیاورند.

فیلم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان در ۳ فروردین ۱۳۹۷ (۲۳ مارس ۲۰۱۸) به روی پرده نقره ای خواهد رفت.

 تریلر فیلم Pacific Rim Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان)

http://s1.dl-bia2.ir/Bia2mag/Movie-trailers/Pacific%20Rim%20Uprising%202018/Pacific%20Rim%20Uprising%20-%20Official%20Trailer%20-%20720p%20-%20bia2mag.mp4

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *