بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس دومین تریلر رسمی از سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) را منتشر کرده است که قرار است در ۱۳ اکتبر سال ۲۰۱۷ (۲۱ مهر ۱۳۹۶) پخش آن را شروع کند و سریال به زندگی یک قاتل سریالی اف.بی.آی می پردازد. شما در ادامه می توانید دومین تریلر رسمی و کامل این سریال را مشاهده یا دانلود کنید.

در سریال بازیگرانی چون جاناتان گروف (بازیگر فیلم های The Normal Heart، American Sniper و Looking: The Movie)، هولت مک کالنی (Sully، Fight Club و Gangster Squad)، آنا تورو (سریال Fringe و فیلم The Daughter) و هانا گروس (Unless، I Used to Be Darker و Take What You Can Carry) حضور دارند.

کارگردانان شکارچی ذهن نیز دیوید فینشر (کارگردان فیلم های Gone Girl، The Social Network و Zodiac)، آسف کاپادیا (Amy و Senna)، توبیاس لیندهولم (A War و A Hijacking) و اندرو داگلاس (The Amityville Horror و U Want Me 2 Kill Him) می باشند.

فینشر به همراه جاشوا دونن (Gone Girl و The Quick and the Dead)، چارلیز ترون (Girlboss و Hatfields & McCoys) و کین شافین (Gone Girl و Fight Club) نیز مدیران اجرایی سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) خواهند بود.

مشاهده دومین تریلر کامل و رسمی سریال Mindhunter (شکارچی ذهن)

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *