خانه آخرین خبرها سیلوستر استالونه کارگردان فیلم Creed 2 (کرید ۲) خواهد بود

سیلوستر استالونه کارگردان فیلم Creed 2 (کرید ۲) خواهد بود

۰

بیاتومگ – سیلوستر استالونه تایید کرده است که کارگردانی فیلم Creed 2 (کرید ۲) را بر عهده خواهد داشت. نقش بسیار موفق استالونه در سینما، یک بوکسور حرفه ای و نترس به نام راکی بود و او همه تلاشش را انجام داد تا این میراث را همچنان سرپا نگه دارد. پس از شش فیلمی که حول دوره حرفه ای بوکسوری راکی ساخته شد، بسیاری بر این باور بودند که سری فیلم های راکی برای همیشه به پایان رسیده است. با این حال، زمانی که کارگردان رایان کوگلر ایده ساخت فیلم کرید را برای استالونه بازگو کرد، همه چیز تغییر کرد و سبب شد تا سیلوستر در اسکار همان سال نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد شود.

این فیلم در نظر منتقدان بسیار موفق بود و با بودجه ای ۴۰ میلیون دلاری توانست فروش معادل ۱۷۰ میلیون دلاری بدست بیاورد. علاوه بر این، این فیلم سبب شد تا طرفداران خواهان فیلم های بیشتری از مایکل بی جوردن در نقش آدونیس کرید باشند. از آنجا که کولگر در حال حاضر درگیر کارگردانی فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) برای کمپانی مارول می باشد، پس همکاری او در فیلم کرید ۲ برای مدتی نامعلوم بود. حال، استالونه اظهار داشته است که خودش بر روی صندلی کارگردانی فیلم کرید ۲ خواهد نشست.

این خبر توسط سیلوستر و در صفحه رسمی اش در اینستاگرام منتشر شده است. لازم به ذکر است که وی علاوه بر کارگردانی، در این فیلم نقش راکی را به تصویر خواهد کشید. همچنین او اعلام کرده که فیلمبرداری فیلم کرید از سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *