بیاتومگ – شبکه اسپایک کلیپ تازه ای از فصل ۲ سریال Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا) منتشر کرده است که اتفاقات اولین قسمت فصل جدید را به تصویر می کشد. در زیر می توانید این کلیپ را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال بر اساس مجموعه کتاب های فانتزی جوانان است که برای اولین بار در شبکه ام تی وی در اوایل سال ۲۰۱۶ و در قالب ۱۰ قسمت پخش شد که عمدتا نیز مورد پسند منتقدان بود.

این اقتباس از کتاب ها توسط آلفرد گاف و مایلز میلار انجام گرفته است و توانست رتبه خوبی در بین سریال های فانتزی و درام بدست بیاورد. به همین سبب نیز به ساخت فصل دوم سریال چراغ سبز نشان داده شد ولی اعلام شد که این سریال از شبکه ام تی وی به شبکه اسپایک منتقل خواهد شد. لازم به ذکر است که این دو شبکه متعلق به یک کمپانی مادر یکسان هستند.

پخش فصل دوم سریال رویدادنامه شانارا از روز پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ (۱۱ اکتبر ۲۰۱۷) شروع خواهد شد. فصل دوم در قالب ۱۰ قسمت خواهد بود و کاراکتر های جدیدی شامل لیریا (ونسا مورگان)، مارت (مالیز جو)، گارت (جنتری وایت)، کویین تملین (کارولاین چیکزی) و ژنرال ریگا (دزموند چیا) را معرفی خواهد کرد.

کلیپ فصل ۲ سریال The Shannara Chronicles (رویدادنامه شانارا)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

۲ دیدگاه ها

 1. farzin

  ۱۹ مهر, ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۸

  خیلی عالی

  پاسخ دادن

 2. farzin

  ۱۹ مهر, ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۵

  فصل اولش جالب بود

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *