خانه آخرین خبرها هلن میرن و لوک اوانز به فیلم اکشن Anna (آنا) پیوستند

هلن میرن و لوک اوانز به فیلم اکشن Anna (آنا) پیوستند

۰

بیاتومگ – فیلم اکشن Anna (آنا) به کارگردانی لوک بنسون در حال حاضر توسط کمپانی لاینزگیت در حال توسعه است و به تازگی نیز هلن میرن و لوک اوانز برای ایفای نقش به آن پیوسته اند. اخیرا لوک بنسون گزارش هایی که بیان می کردند او در حال کار بر روی ساخت دنباله ای برای فیلم اکشن و علمی-تخیلی Lucy (لوسی) با بازی اسکارلت جوهانسون می باشد را رد کرد و اظهار داشت که در حال حاضر بر روی فیلم جدیدش یعنی فیلم اکشن آنا کار می کند.

مسیر همیشه جالب رکورد فروش فیلم های لوک بنسون در باکس آفیس در تابستان امسال منحرف شد و فیلم علمی-تخیلی و جاه طلبانه Valerian and the City of a Thousand Planets (والرین و شهر هزار سیاره) با بودجه گزارش شده ۱۷۷ میلیون دلاری تنها توانست در فروش جهانی به مبلغ ۲۲۴ میلیون دلار دست یابد.

لوک بنسون

با این حال، لوک بنسون با وجود بازخورد های نه چندان گرم برای این فیلم، هنوز می خواهد دنباله ای برای آن بسازد. فیلم والرین و شهر هزار سیاره با بازی کارا دلوین و دین دیهان می باشد. هر چند، قبل از اینکه او شروع به ساخت دنباله فیلم والرین بکند، در ابتدا، به ساخت فیلم اکشن آنا اقدام خواهد کرد، فیلمی که در آن قرار است لوک اوانز و هلن میرن بازی کنند.

بازیگر تازه واردی به نام ساشا لوس قرار است که نقش اصلی فیلم آنا را به تصویر بکشد. کیلیان مورفی نیز در جمع بازیگران این فیلم اکشن قرار دارد. تولید فیلم در ماه نوامبر امسال آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *