خانه آخرین خبرها تام هولند و ویل اسمیت به انیمیشن Spies in Disguise (جاسوسان نامحسوس) پیوستند

تام هولند و ویل اسمیت به انیمیشن Spies in Disguise (جاسوسان نامحسوس) پیوستند

۰

بیاتومگ – انیمیشن Spies in Disguise (جاسوسان نامحسوس) پروژه ای می باشد که ویل اسمیت و تام هولند برای همکاری در آن قرارداد امضا کرده اند.

ویل اسمیت بیشتر برای سریال The Fresh Prince of Bel-Air (شاهزاده تازه بل-ایر)، سری فیلم های Men in Black (مردان سیاه پوش) و Suicide Squad (جوخه انتحار) شناخته می شود. در حالی که عضو جدید بازیگران برجسته هالیوود یعنی تام هولند، کسی نیست که بشود ازش چشم پوشی کرد. اخیرا او در فیلم های Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) و The Lost City of Z (شهر گمشده زد) به نقش آفرینی پرداخته است. حالا نیز این دو قرار است که در انیمیشنی تازه با هم همکاری کنند.

انیمیشن کوتاه Pigeon: Impossible (کبوتر: غیر ممکن)

انیمیشن سینمایی جاسوسان نامحسوس بر اساس انیمیشن کوتاهی به نام Pigeon: Impossible (کبوتر: غیر ممکن) می باشد و قرار است که مشابه منابع اصلی خود باشد. برای کسانی که این انیمیشن را ندیده اند، این انیمیشن در مورد کبوتری است که به نحوی درون یک کیف دستی هسته ای گیر می کند و پس از آن نیز همه چیز بدتر می شود.

در گزارشی اعلام شده است که تام هولند و ویل اسمیت برای صداپیشگی نقش های اصلی این انیمیشن سینمایی به این پروژه اضافه شده اند. این انیمیشن قرار است در ژانویه سال ۲۰۱۹ اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *