خانه آخرین خبرها سریال Mr. Mercedes (آقای مرسدس) برای فصل دوم تمدید شد

سریال Mr. Mercedes (آقای مرسدس) برای فصل دوم تمدید شد

۰

بیاتومگ – شبکه Audience سریال اقتباسی Mr. Mercedes (آقای مرسدس) را برای فصل دوم تمدید کرد. این سریال بر اساس رمان هایی نوشته استیون کینگ می باشد. سال ۲۰۱۷، با وجود عدم فروش فیلم سینمایی The Dark Tower (برج تاریک) و کنسل شدن بسیار زود سریال The Mist (مه)، سال بسیار موفق و خوبی برای اقتباس های سینمایی و سریالی از روی رمان های استیون کینگ بوده است.

فیلم IT (آن چیز) به کارگردانی اندرو موشیتی به طور واضح بزرگترین برنده در میان این اقتباس ها است که تمام رکورد ها را در باکس آفیس جا به جا کرد. فیلم Gerald’s Game (بازی جرالد) و فیلم ۱۹۲۲ محصول نتفلیکس نیز بسیار مورد انتظار می باشند.

یکی دیگر از داستان های موفق استیون کینگ که در سال ۲۰۱۷ تبدیل به سریال شده است، سریال آقای مرسدس می باشد، اقتباسی سریالی که بر اساس رمانی محصول سال ۲۰۱۴ به همین نام می باشد.

سریال Mr. Mercedes (آقای مرسدس)

عوامل پشت صحنه سریال آقای مرسدس افراد بسیار با استعدادی هستند که شامل خالق سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ) یعنی دیوید ای کلی در جایگاه مدیر اجرایی، و کهنه کار سریال Lost (گمشده) یعنی جک بندر در جایگاه کارگردانی می شود. در جلوی دوربین نیز استعداد های بسیار زیادی وجود دارند که شامل برندون گلیسون (سری فیلم های Harry Potter)، هری تریدوی (Penny Dreadful) و مری لوییس پارکر (Weeds) می باشد.

سریال آقای مرسدس به تازگی برای فصل دوم تمدید شده است. فصل دوم همانند اولین فصل قرار است شامل ۱۰ قسمت باشد و برای پخش در اواخر سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است. کلی و بندر در ساخت فصل جدید سریال نیز دخیل هستند و تولید قرار است از فوریه ۲۰۱۸ آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *