بیاتومگ – تریلر تازه ای از فیلم بیوگرافی و درام Professor Marston and the Wonder Women (پروفسور مارستون و زنان شگفت انگیز) منتشر شده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این تریلر، داستان خالق کاراکتر واندر وومن را به سبک کتاب های کمیک بازگو می کند.

پروفسور ویلیام مولتون مارستون مطمئنا زندگی بسیار جالبی داشته است. او یک استاد برجسته بود که نمونه ای آزمایشی دستگاه دروغ سنج را با کمک همسرش الیزابت هالووی مارستون اختراع کرد. علاوه بر این، او کاراکتر واندر وومن برای کتاب های کمیک دی سی را بر اساس همسرش و همچنین معشوقه شان اولیو بایرن که با آنها زندگی می کرده را خلق کرده است.

پس از موفقیت فیلم بسیار مورد انتظار Wonder Woman (واندر وومن)، این فیلم جدید به بررسی رابطه مارستون با این دو زن و اینکه آنها چگونه به او کمک کردن تا یکی از دوست داشتنی ترین کاراکتر های ابرقهرمانی را خلق کند، می پردازد. این فیلم با بازی لوک اوانز (Beauty and the Beast) در نقش پروفسور مارستون، ربکا هال (Iron Man 3) در نقش الیزابت، بلا هیتکود (Fifty Shades Darker) در نقش اولیو و الیور پلت (Rules Don’t Apply) در نقش ناشر مارستون به نام مکس گینز می باشد. این فیلم در ۲۱ مهر ۱۳۹۶ (۱۳ اکتبر ۲۰۱۷) به روی پرده نقره ای خواهد آمد.

تریلر کمیکی فیلم Professor Marston and the Wonder Women (پروفسور مارستون و زنان شگفت انگیز)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *