خانه آخرین خبرها تولید سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) برای مراسم ازدواج کیت هرینگتون و رز لزلی متوقف شد

تولید سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) برای مراسم ازدواج کیت هرینگتون و رز لزلی متوقف شد

۰

بیاتومگ – اعلام شده که تولید فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) متوقف شده است تا بازیگران و عوامل بتوانند در مراسم ازدواج کیت هرینگتون و رز لزلی حضور بیابند. بازیگران نقش جان اسنو و ایگریت ازدواج خود را در ماه گذشته به طور رسمی اعلام کردند.

سریال بازی تاج و تخت که توسط دی بی وایس و دیوید بنیوف خلق شده است، بر اساس مجموعه رمانی به نام A Song of Ice and Fire (نغمه یخ و آتش) نوشته جورج آر آر مارتین است. در حالی که سریال های زیادی در گذشته و در حال حاضر وجود دارند ولی هیچ کدام به اندازه سریال بازی تاج و تخت سر و صدا به پا نکرده اند.

سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

خبر متوقف شدن تولید فصل هشت سریال بازی تاج و تخت به دلیل مراسم ازدواج کیت هرینگتون و رز لزلی نشانه دیگری از آن است که این فصل سریال تا سال ۲۰۱۹ پخش نخواهد شد. کیت هرینگتون این خبر را در یک برنامه تلویزیونی بیان کرده است. او در مورد تماس با تولید کنندگان سریال و اعلام ازدواجش می گوید:

“من به تولید کننده های سریال زنگ زدم و گفتم: من دارم ازدواج می کنم و در واقع، این تقصیر شماست. من به آنها گفتم: شما باید این را به عنوان یک ازدواج و عروسی در مجموعه سریال در نظر بگیرد. تمام عوامل پشت صحنه و بازیگران قرار است که در مراسم عروسی حضور داشته باشند، پس قرار است که تولید سریال فعلا متوقف شود. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *