خانه آخرین خبرها فیلم The Settlers of Catan (مهاجران کاتان) در دست توسعه است

فیلم The Settlers of Catan (مهاجران کاتان) در دست توسعه است

۰

بیاتومگ – کمپانی سونی پیکچرز اعلام کرده است که اقتباس سینمایی The Settlers of Catan (مهاجران کاتان) بر اساس بازی ای به همین نام در حال توسعه می باشد. از آنجا که فیلم های اقتباسی از روی بازی ها و اسباب بازی ها همچون فیلم The LEGO Movie (فیلم لگو ) و The Emoji Movie (فیلم شکلک) روز به روز گسترده تر می شوند، استودیو ها به دنبال این هستند تا حق ساخت فیلم بر اساس بازی یا بخش های محبوب عموم را بدست بیاورند و بازی مهاجران کاتان نیز کاندید بی نظیری می باشد.

این بازی تخته ای محبوب در ۲۸ زبان مختلف دنیا بیش از ۲۵ میلیون نسخه فروش داشته است، و بازی های تخته ای و رومیزی را به بازی های مرسوم شبانه دنیا تبدیل کرد. حالا، به نظر می رسد که کمپانی سونی به دنبال سرمایه گذاری بر روی این بازی و ساخت اقتباس سینمایی ای از روی آن می باشد.

بازی The Settlers of Catan (مهاجران کاتان)

سیستم مبادله ای این بازی، مصرف منابع و سرقت از شهرک ها ممکن است برای یک فیلم سینمایی غیر معمول باشد ولی اضافه کردن جنگ های دراماتیک و خلاقانه به این موضوعات می توانند فیلم را جذاب کند و همچنین، وجود سحر و جادو ممکن است این فرصت را ایجاد کند تا فیلم، داستانی هیجان انگیز شبیه به ارباب حلقه ها را بازگو نماید.

بنا بر گزارش ها، این فیلم توسط گیل کاتز تولید خواهد شد. او به همراه دن لین و جان ایریک فیلمنامه فیلم را قلم خواهند زد. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *