بیاتومگ – سرانجام پس از مدت ها انتظار، کمپانی نتفلیکس اولین تریلر را برای فصل پایانی سریال وسترن/پلیسی و درام Longmire (لانگ مایر) منتشر کرده است. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. در حالی که سرویس آنلاین نتفلیکس با ساخت سریال های بدیع کمدی و درامی همچون سریال Stranger Things (چیز های عجیب و غریب) و Orange is the New Black (نارنجی، مد جدید است) آوازه ای برای خود دست و پا کرده است، این کمپانی همچنین برای ادامه دادن سریال های نیمه تمام شبکه های دیگر نیز شناخته می شود.

مطمئنا، بزرگترین نمونه از این موضوع که طرفداران بسیار به آن توجه می کنند، سریال کمدی Arrested Development (پرورش شکست خورده) است ولی در واقع، این سریال لانگ مایر بود که به خاطر آن، نتفلیکس شهرت خود برای ادامه دادن سریال های ناتمام و کنسل شده دیگر شبکه ها را بدست آورد.

شبکه A&E سریال لانگ مایر را برای سه فصل پخش کرد تا اینکه ناگهان آن را کنسل کرد، ولی نتفلیکس به سرعت این سریال را از آن خود کرد تا به داستان آن خاتمه بدهد. حالا و سه فصل بعد، نتفلیکس اعلام کرده است که می خواهد با فصل ششم، سریال را به پایان برساند. در همین راستا نیز اولین تریلر برای فصل ششم و پایانی سریال لانگ مایر منتشر شده است. پخش این فصل روز جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) به صورت یکجا خواهد بود.

تریلر فصل آخر سریال Longmire (لانگ مایر)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *