خانه آخرین خبرها تاریخ اکران و عنوان فیلم The Strangers 2 (غریبه ها ۲) مشخص شد

تاریخ اکران و عنوان فیلم The Strangers 2 (غریبه ها ۲) مشخص شد

۰

بیاتومگ – دنباله فیلم The Strangers (غریبه ها) که حالا به نام Strangers: Prey at Night (غریبه ها: شکار در شب) شناخته می شود، با کارگردانی یوهان رابرتز قرار است در اوایل سال ۲۰۱۸ به روی پرده سینما ها بیاید.

شهرت عمومی فیلم اول غریبه ها در سال ۲۰۰۸ به کارگردانی برایان برتینو خیلی زیاد بود و به همین دلیل، اینکه چرا دنباله آن اینقدر دیر ساخته شده بسیار گیج کننده است. ساخت دنباله فیلم اصلی غریبه ها تا اوایل امسال به طور رسمی اعلام نشده بود. در آن زمان، این دنباله به طور ساده با نام غریبه ها ۲ شناخته می شد و جزییات بسیار کمی در مورد آن مشخص بود. حالا به طور رسمی عنوان فیلم اعلام شده و انتظار می رود که در اوایل سال ۲۰۱۸ به اکران در بیاید.

طی گزارشی اعلام شد که عنوان فیلم دوم غریبه ها، غریبه ها: شکار در شب می باشد. علاوه بر اعلام عنوان فیلم، تاریخ اکرانی نیز برای آن اعلام شده و بر طبق آن، این فیلم قرار است در ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ (۹ مارس ۲۰۱۸) به روی پرده های سینما بیاید. این تاریخ مصادف با دهمین سالگرد فیلم اول غریبه ها می باشد. علاوه بر این، اولین تصویر از فیلم غریبه ها ۲ منتشر شده است که در زیر می توانید مشاهده کنید.

فیلم The Strangers 2 (غریبه ها ۲)

خلاصه داستان فیلم غریبه ها: شکار در شب نیز به صورت زیر می باشد:

“سفر جاده ای خانواده ای زمانی که به یک پارک منزوی کاروان های مسافرتی می رسند با پیچشی خطرناک رو به رو می شود. تحت پوشش تاریکی، سه نفر روانی با ماسک به دنبال این خانواده می افتند تا حد و مرز این خانواده را به آزمایش بگذارند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *