بیاتومگ – شبکه هیستوری چهار تیزر جدید به همراه تصویری هنری از فصل ۵ سریال Vikings (وایکینگ ها) منتشر کرده است که در ادامه می توانید این تیزرها به همراه تصویر هنری سریال را مشاهده یا دانلود کنید.

سریال وایکینگ ها در طول پخش فصل قبلی خود میانگین ۷.۸ میلیون بیننده را به ازای هر قسمت به خود اختصاص داده بود، این سریال همچنین میانگین ۴.۱ میلیون بیننده برای هر قسمت و تعداد کلی ۳۴.۳ میلیون بیننده را برای کل فصل چهارم در سرویس Live+7 به خود اختصاص داده است.

آرتورو اینتریان، نائب رئیس بخش برنامه های شبکه هیستوری در مورد سریال وایکینگ ها این گونه اظهار نظر کرده است:

“وایکینگ ها از لحاظ داستانی بسیار برجسته است. زمانی که مایکل هِرست (سازنده سریال وایکینگ ها) از برنامه اش برای پخش و داستان سریال گفت، ما بیش از ۲ ساعت در مورد آن صحبت کردیم.سریال در فصل پنج به مناطق ناشناخته ای خواهد رفت که هرگز قبلا شاهد آن نبوده ایم.”

جاناتان ریس مِیِرز به عنوان تازه وارد در فصل جدید سریال نقش هاموند را بر عهده خواهد داشت، بازیگرانی چون کاترین وینیک (لاگرتا)، گوستاف اسکارشگارد (فلوکی)، الکساندر لودویگ (بیورن) و الکس هو اندرسن (آیوار بی استخوان) نیز مانند فصول قبلی در فصل پنجم حضور دارند.

داستان فصل ۵ نیز از این قرار خواهد بود که هاموند قرار است جنگ و جدالی بسیار سخت را در مقابل آیوار داشته باشد، آیواری که وقتی زمانش فرا برسد، وایکینگی بسیار بی پروا خواهد بود. همانطور که در فصل گذشته شاهد بودیم، آیوار به برادرانش برای گرفتن انتقام مرگ رگنار پیوست و در پایان، تبری را به قفسه سینه برادر خود سیگارد (دیوید لیندستروم) پرتاب کرد و از فرزند مورد علاقه مادرش به یک قاتل بی رحم تغییر یافت. لحظات پایانی قسمت نهایی فصل گذشته، هاموند و گروهش از جنگجویان مسیحی را معرفی کرد که قرار است در فصل جدید، دشمن اصلی آیوار باشند.

پخش فصل ۵ سریال Vikings (وایکینگ ها) قرار است از تاریخ پنجشنبه ۲۹ نوامبر ۲۰۱۷ (۹ آذر ۱۳۹۶) شروع شود.

تیزرهای فصل ۵ سریال Vikings (وایکینگ ها)

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

تصویر هنری سریال

فصل ۵ سریال Vikings (وایکینگ ها)

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه در "تیزرها و تصویر هنری جدیدی از فصل ۵ سریال Vikings (وایکینگ ها)"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
wpDiscuz