بیاتومگ – دعوا و مشاجره بین بازیگران سری فیلم های Fast & Furious (سریع و خشن) بر سر نسخه فرعی این سری فیلم با داستان لوک هابز و دکارد شاو همچنان ادامه دارد. در تازه ترین خبر مرتبط به این موضوع نیز تایریس گیبسون بار دیگر صحبت های تندی نسبت به ساخت این نسخه فرعی داشته است.

کمپانی یونیورسال اخیرا تصمیم گرفت تا تاریخ اکران فیلم نهم سریع و خشن را از سال ۲۰۱۹ به سال ۲۰۲۰ تغییر دهد و به جای آن، فیلم نسخه فرعی این سری فیلم که به داستان لوک هابز با بازی دواین جانسون و دکارد شاو با بازی جیسون استاتهام می پردازد را در سال ۲۰۱۹ به اکران در بیاورد. همین موضوع سبب شد تا برخی از بازیگران سری فیلم سریع و خشن و به خصوص تایریس گیبسون بسیار ناراحت شوند.

The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) – دواین جانسون و جیسون استتهام

در مصاحبه ای تازه با گیبسون از او در مورد دشمنی مفروضش با جانسون و مرتبط با نسخه فرعی سری فیلم سریع و خشن سوال شد. گیبسون علاوه بر اینکه اظهارات قبلی خود را تکرار کرد، تلاش داشت تا بیان کند که از جانسون تنفر و کینه ای به دل ندارد و او همچنان از تصمیم غیر معقولانه به تاخیر انداختن فیلم نهم سریع و خشن ناراحت است. او اذعان می کند:

“من نمی دانم آنها قصد چه کاری را دارند. همه طوری با من برخورد می کنند که انگار من از دواین جانسون درباره فیلم نسخه فرعی اش تنفر دارم ولی این گونه نیست. حقیقت این است که من فقط دوست داشتم که او فیلم را در تاریخ دیگری به اکران در بیاورد.”

“این یک مناقشه نیست، فقط سریع و خشن همانند یک تعطیلات است. خانواده سریع و خشن شامل طرفداران و خانواده ها و همچین کسانی که در این ۱۶ سال در کنار ما بوده اند، می شود. می دانید، به تاخیر انداختن تاریخ اکران فیلم در طی سری فیلم های سریع و خشن تنها یک بار اتفاق افتاده است و آن زمانی بود که ما برادرمان پاول واکر را از دست دادیم.”

“پس دلیل اینکه تاریخ اکران فیلم نهم را به عقب انداخته ایم چیست؟ پس، من فقط یک مشکل با دواین جانسون دارم؛ به نظر می رسد که او خودخواه است. به نظر می رسد که او بر روی علاقه های شخصی خود بسیار متمرکز شده است و تصمیم گیری ها را فقط از دیدگاه خود انجام می دهد. سریع و خشن ۹ تا سال ۲۰۲۰ اکران نخواهد شد … این واقعا فاجعه است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *