بیاتومگ – مدیر مارول استودیو یعنی کوین فیج وعده داده است که فیلم های آینده دنیای سینمایی مارول همگی دارای بیان و ارائه منحصر به فردی هستند. چند سال پیش که کمپانی مارول برنامه فیلم های خود را تا سال ۲۰۲۰ اعلام کرد (که به عنوان فاز سوم دنیای سینمایی مارول نیز شناخته می شود)، وظیفه بسیار بزرگی را برای خود بر پا کرد. از آن زمان، چندین پروژه اضافه شده یا تغییر یافته اند، و این در حالی بود که فیلم سینمایی Inhumans (ناانسان ها) به سریالی بی زرق و برق تبدیل شد. هر چند، این کمپانی توانست روند کلی خود را حفظ نماید و همچنان به دنبال ساخت فیلم های پر آوازه است.

ماه آینده، سومین فیلم از سری فیلم های ثور و همچنین سومین فیلم از فیلم های سال ۲۰۱۷ کمپانی مارول به نام Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) به اکران در خواهد آمد. در حال حاضر این فیلم توسط منتقدان تقدیر و ستایش شده است و می تواند با فروش خود بالاتر از دو فیلم امسالی مارول یعنی Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان ۲) و Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) قرار گیرد.

فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک)

آنچه در مورد فیلم ثور ۳ کاملا روشن و آشکار است، رویکرد جدید و رام نشده مارول به لطف دیدگاه و نقطه نظر منحصر به فرد کارگردان تایکا وایتیتی می باشد. برای فیج و کمپانی مارول، فیلم ثور: رگناروک تنها آغاز است. وی روز گذشته و در فرش قرمز فیلم ثور ۳ اظهار داشته که چهار فیلم آینده دنیای سینمایی مارول کاملا متفاوت خواهند بود. او بیان می کند:

“تمام فیلم های آینده مارول به گونه ای طراحی شده اند تا بسیار منحصر به فرد و متفاوت باشند. این چهار فیلم نیز فیلم ثور: رگناروک، Black Panther (پلنگ سیاه)، Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) و Ant-Man and the Wasp (مرد موردچه ای و زنبور) می باشند که همگی در اواخر تولید خود به سر می برند. تمام این چهار فیلم متمایز و خاص هستند و مطمئنا مردم از دیدن آنها لذت خواهند برد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *