خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Gambit (گمبیت) مشخص شد

تاریخ اکران فیلم Gambit (گمبیت) مشخص شد

۰

بیاتومگ – سرانجام پس از مدت ها انتظار کمپانی فاکس قرن بیستم تاریخ اکران فیلم Gambit (گمبیت) را روز ولنتاین سال ۲۰۱۹ اعلام کرده است. چند سال پیش بود که چنینگ تیتوم وارد دنیای مردان ایکس شد و از آن زمان نیز در حال کار برای ساخت فیلم مستقل خود در دنیای مردان ایکس می باشد. ولی این پروژه همواره با مشکلات بزرگ و کوچکی رو به رو می شده است که شامل از دست دادن کارگردان های خود نیز می باشد. هر چند، اخیرا اعلام شد که گور وربینسکی قرار است کارگردانی این پروژه را به دست بگیرد.

اگر چه داستان اصلی مردان ایکس همچنان در حال ادامه یافتن است، ولی این فیلم های Logan (لوگان) و Deadpool (ددپول) بودند که بیشترین آوازه را برای جهش یافته ها در دنیا ایجاد کردند. حال، کم کم توجه ها دارد به سوی نسخه فرعی تازه مردان ایکس، فیلمی با بازی چنینگ تیتوم در نقش ریگین کیجن جلب می شود.

چنینگ تاتوم – فیلم Gambit (گمبیت)

گزارش شده است که فیلم ابر قهرمانی گمبیت با نقش آفرینی تیتوم قرار است در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ (۱۴ فوریه ۲۰۱۹) به روی پرده سینما ها بیاید. این تاریخ مصادف با سومین سال پس از اکران فیلم ددپول در سال ۲۰۱۶ می باشد. از آنجا که تاریخ اکران فیلم به طور رسمی اعلام شده و کارگردان پروژه نیز قطعی شده است، انتظار می رود که در ماه های آینده شاهد انتخاب بازیگران فیلم و شروع روند تولید آن باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *