خانه آخرین خبرها سریال Blue Crush (تصادف آبی) در حال توسعه است

سریال Blue Crush (تصادف آبی) در حال توسعه است

۰

بیاتومگ – شبکه ان بی سی در حال توسعه سریالی بر اساس فیلم ورزشی Blue Crush (تصادف آبی) محصول سال ۲۰۰۲ می باشد. احیا، بازسازی و راه اندازی مجدد آثار قدیمی همچنان یکی از اولویت های بالای شبکه ها شده است. برخی از این پروژه ها، احیای سریال های قدیمی می باشد، در حالی که برخی دیگر اقتباس از فیلم ها یا ساخت نسخه فرعی ای از یک سری فیلم محبوب می باشد. حال، شبکه ان بی سی تصمیم گرفته است تا سریالی بر اساس فیلم تصادف آبی محصول سال ۲۰۰۲ و به کارگردانی جان استاکوِل بسازد.

فیلم تصادف آبی بر اساس مقاله مجله ای نوشته سوزان اورلین است و فیلمنامه آن توسط استاکول و لیزی وایس قلم زده شده است. داستان فیلم که در هاوایی رخ می دهد، حول ان ماری (کیت باسورث)، یک ستاره سابق در حال رشد در دنیای موج سواری می باشد. آینده ان ماری به عنوان یک موج سوار به دلیل حادثه ای غم انگیزی که او را تا آستانه غرق شدن برد از بین رفت ولی به لطف بهترین دوستانش یعنی ادن (میشل رودریگز) و لینا (سانو لیک)، او تصمیم می گیرد تا آموزش خود را شروع کند تا برای بازگشت به این رشته ورزشی آماده شود.

فیلم Blue Crush (تصادف آبی)

بر خلاف دیگر آثاری که برای احیا یا راه اندازی مجدد انتخاب می شوند، فیلم تصادف آبی در فروش خود چندان بزرگ و پر سر و صدا نبوده است و تنها موفق شده بود تا دو برابر بودجه ۲۵ میلیون دلاری خود فروش داشته باشد. بازخوردها نسبت به فیلم نیز متفاوت بوده است. با این حال، این فیلم طرفداران مخصوص خود را دارد. گزارش شده است که تهیه کنندگی اجرایی و نوشتن فیلمنامه سریال تصادف آبی را هانا اشنایدر (Reign) بر عهده خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *