بیاتومگ – تصاویر تازه گرفته شده از سر صحنه فیلم گنگستری The Irishman (ایرلندی)، همکاری دوباره رابرت د نیرو و آل پاچینو را به تصویر می کشد.

این فیلم که بر اساس کتابی نوشته چارلز برانت است، با بازی رابرت د نیرو در نقش شخصیت واقعی و آدمکشی به نام فرانک شیران است، کسی که در اواخر عمر خود ادعا کرد که در کشتن جیمی هوفا (آل پاچینو)، مدیر اتحادیه کامیون داران دست داشته است. ناپدید شدن جیمی هوفا تا به امروز یکی از مشهور ترین معماهای حل نشده تاریخ است. فیلمنامه این فیلم توسط نویسنده برنده جایزه اسکار استیون زیلیان اقتباس شده است.

این فیلم را می توان بازگشت مارتین اسکورسیزی به دنیای فیلم های گنگستری دانست. او در این فیلم بازیگرانی را به خدمت گرفته که قبلا بار ها با آنها همکاری داشته است که شامل رابرت د نیرو، پشی و هاروی کایتل می باشد. همکاری د نیرو و پشی در فیلم Raging Bull (گاو خشمگین) به کارگردانی اسکورسیزی به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین همکاری ها در تاریخ سینما شناخته می شود.

در این تصاویر شاهد همکاری دوباره اسکورسیزی با دنیرو و آل پاچینو می باشیم. فیلمبرداری فیلم ایرلندی در حال حاضر در داخل و خارج شهر نیویورک همچنان ادامه دارد. احتمال می رود که این فیلم در سال ۲۰۱۹ توسط نتفلیکس پخش شود.

تصاویر فیلم The Irishman (ایرلندی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *