بیاتومگ – یک صحنه حذف شده از فیلم IT (آن چیز) به ریشه های پنی وایز اشاره می کند. در این صحنه حذف شده، نشان داده می شود که این هیولا به طور حریصانه ای یک کودک را می خورد. در حالی که همیشه انتظار می رفت که فیلم آن چیز در فروش خود موفقیت آمیز باشد، با این حال، مقیاس موفقیت فیلم بسیار خیره کننده بود. این فیلم رسما پر فروش ترین فیلم ترسناک با رده سنی بزرگسال است و از طرف منتقدان و طرفداران نیز نقد ها و بازخورد های بسیار خوبی دریافت کرده است.

ژانر ترسناک، سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است. نه تنها فیلم آن چیز موفق به شکستن رکورد شد بلکه فیلم هایی همچون Get Out (برو بیرون) و Annabelle: Creation (آنابل: خلق) و Split (شکاف) علاوه بر فروش بالای خود در گیشه، در دیدگاه منتقدان نیز موفق ظاهر شدند. با وجود مدت زمان طولانی فیلم، این فیلم هنوز مجبور بوده است تا برخی صحنه ها را حذف کند. بازیگر نقش پنی وایز، بیل اسکارسگارد اخیرا در مورد یکی از این صحنه های فلش بک به دهه ۱۶۰۰ میلادی صحبت کرده بود که حذف شده است ولی او در مورد اینکه چه چیزی علت حذف آن شده چیزی نگفته بود.

فیلم IT (آن چیز)

به لطف مصاحبه ای با تیموتی سایمون، کسی که برای نقش پنی وایز تست داده بود، او تایید کرد که این صحنهT خوردن یک کودک توسط پنی وایز را به تصویر می کشیده است. وی بیان می کند:

“این صحنه مربوط به اوایل حضور پنی وایز در شهر دری می شود که در آن، پنی وایز در حال راضی کردن یک مادر است تا بچه اش را به او بدهد تا بخورد. و این صحنه ترسناک بود. ترسناک ترین چیزی که در مورد آن وجود داشت، این بود که آن بسیار مستقیم بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *