خانه آخرین خبرها آنجلینا جولی در انیمیشن The One and Only Ivan (ایوان بی نظیر) به صداپیشگی خواهد پرداخت

آنجلینا جولی در انیمیشن The One and Only Ivan (ایوان بی نظیر) به صداپیشگی خواهد پرداخت

۰

بیاتومگ – آنجلینا جولی قراردادی را به امضا رسانده است که بر طبق آن، او در اقتباس سینمایی کمپانی دیزنی از کتاب کودکان مورد تحسین The One and Only Ivan (ایوان بی نظیر) به صداپیشگی خواهد پرداخت.

در حالی که اکثریت فعالیت های حرفه ای آنجلینا جولی به نقش های جدی تری و گهگاهی نیز ژانر اکشن خلاصه می شود، ولی در سال های اخیر وی تصمیم گرفته است تا در فیلم های خانوادگی نقش فعال تری داشته باشد که شامل صداپیشگی در سری انیمیشن Kung Fu Panda (پاندای کونگ فو کار) و نقش اصلی در فیلم فانتزی و محبوب Maleficent (ملفیسنت) می باشد.

فیلم Maleficent (ملفیسنت)

انیمیشن ایوان بی نظیر، اقتباسی از کتاب برنده جایزه ای به همین نام نوشته کاترین اپلگیت است. انیمیشن داستان یک گوریل پشت نقره ای به نام ایوان را بازگو می کند. ایوان برای مدتی طولانی در یک قفس در مرکز خرید بوده است. در کنار او نیز فیلی به نام استلا و سگ ولگردی به نام باب نیز حضور دارند. با به یاد آوردن اندکی از خاطرات گذشته اش قبل از ورود به قفس، او به کمک استلا سعی دارد تا قطعه های گذشته اش را کنار هم قرار دهد تا طرحی برای فرار از این اسارت پیدا کند.

آنجلینا جولی در این انیمیشن قرار است که نقش استلا را صداپیشگی کند و بنا بر گزارش ها، وی تنها بازیگری است که تاکنون به این پروژه پیوسته است. این انیمیشن قرار است توسط تیا شاروک (Me Before You) کارگردانی شود و فیلمنامه آن را نیز مایک وایت (School of Rock, Brad’s Status) قلم زده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *