بیاتومگ – تریلر تازه ای برای فصل اول سریال درام The Alienist (روان پزشک) محصول شبکه تی ان تی منتشر شده است. در این سریال، دنیل برول، لوک اوانز و داکوتا فانینگ نقش محققان قرن نوزدهمی را بازی می کنند که به دنبال یک قاتل سریالی هستند. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

خالق سریال True Detective (کاراگاه حقیقی) یعنی کری فوکوناگا نویسندگی تمام هشت قسمت فصل اول سریال را بر عهده داشته است و تهیه کننده اجرایی سریال نیز می باشد. سریال روان پزشک که بر اساس پر فروش ترین رمان کیلیب کار می باشد، سه دانشمند را دنبال می کند که آنها در خیابان های خطرناک و کثیف اواخر دهه ۱۹ میلادی در شهر نیویورک کار می کنند تا جلوی یک قاتل سریالی که کودکان فاحشه را هدف قرار می دهد بگیرند.

رمان کیلیب کار به جزییات بهای بسیاری داده است و در آن، به بررسی ریشه های اولیه تحلیل روانشناختی و علم پزشکی می پردازد و همچنین تصویری رعب آور از زندگی شهری در قرن ۱۹، در زمان نا برابری ثروت و بی عدالتی اجتماعی ارائه می دهد. شبکه تی ان تی تریلر تازه ای برای سریال روان پزشک منتشر کرده است که به داستان مرموز قتل روانشناختی سریال اشاره می کند. دیگر بازیگران این سریال نیز داگلاس اسمیت، متیو شیر، مت لینتز، رابرت رِی ویزدوم، کیوریانکا کیلچر می باشند. پخش این سریال از روز سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ (۲۲ ژانویه ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد.

تریلر فصل ۱ سریال The Alienist (روان پزشک)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *