بیاتومگ – اولین تیزر رسمی از فیلم I, Tonya (من، تونیا) با نقش آفرینی مارگات رابی منتشر شده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. مارگات رابی در این فیلم بیوگرافی، نقش اسکیت باز نمایشی المپیک تونیا هاردینگ را به تصویر می کشد. این فیلم به کارگردانی کریگ گیلسپی (Lars and the Real Girl) می باشد و داستان آن در مورد رسوایی ورزشی قبل از المپیک زمستانی سال ۱۹۹۴ است.

ماه گذشته این فیلم در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو به نمایش در آورد و توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند و در همان زمان، حقوق آن توسط کمپانی Neon به مبلغ ۵ میلیون دلار خریداری شد تا با اکران در فصل جوایز، امیدی برای کسب جایزه در مراسم های فیلم داشته باشد.

به دنبال نقش آفرینی محکمی در مقابل ویل اسمیت در فیلم جنایی درام Focus (تمرکز) در سال ۲۰۱۵ و حضور کوتاه و خاطره انگیزی در نقش خودش در فیلم The Big Short (رکود بزرگ) در همان سال و سپس بازی اش در نقش یکی از محبوب ترین شخصیت های شرور دنیای دی سی یعنی هارلی کویین در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار)، مارگات رابی به یکی از برترین بازیگران در هالیوود تبدیل شد. حال وی وارد عرصه بازی در فیلم های بیوگرافی شده است. فیلم من، تونیا قرار است در تاریخ ۱۷ آذر ۱۳۹۶ (۸ دسامبر ۲۰۱۷) به اکران در بیاید.

تیزر فیلم I, Tonya (من، تونیا)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *