بیاتومگ – اولین تریلر رسمی از سریال جدید شبکه شوتایم یعنی سریال The Chi منتشر شده است که نگاهی به درون این سریال جدید با داستانی حول شهر شیکاگو را ارائه می دهد. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال توسط یکی از نویسندگان سریال Master of None (استاد هیچی) یعنی لنا ویت می باشد.

شبکه شوتایم اولین تریلر از فصل اول سریال The Chi را منتشر کرده است. انتظار می رود پخش این سریال که توسط لنا ویت خلق شده است، از  روز دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ (۷ ژانویه ۲۰۱۸) آغاز شود. لنا ویت در کنار کامن، الوود رید (The Bridge) و آرون کاپلان تهیه کننده اجرایی سریال می باشند. الوود رید نیز مدیر اجرایی آن است.

این سریال با بازی جیسون میشل است، کسی که با بازی در فیلم Straight Outta Compton (مستقیم از کامپتون) برای خود نام و آوازه ای ساخت. از آن زمان به بعد نیز وی در فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه)، فیلم Detroit (دیترویت) و فیلم Mudbound (خفیف) برای کمپانی نتفلیکس به نقش آفرینی پرداخت. دیگر بازیگرانی که در کنار وی در این سریال بازی می کنند نیز یولاندو راس (The Get Down)، آرماندو ریسکو (Bull)، انتاری گوما باهو مواین (Queen of Katwe)، جیکوب لاتیمور (Sleight)، تیفانی بون (The Following) و الکس هیبرت (Moonlight) می باشند. خلاصه داستان سریال به شرح زیر است:

“کوین یک نوجوان است که باید توهمات شکننده را پشت سر بگذارد و آداب و رسوم عادی کودکی را بپذیرد، در حالی که برندون رویاپرداز جهش غیر منتظره خود را انجام می دهد تا در زندگی و عشقش نسبت به جریکا موفق شود. امیت یک نوجوان بی خیال است که با کمک راهنمایی مادرش وارد مسئولیت پذیری های پیچیده ای شده است.”

تریلر سریال The Chi

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *