بیاتومگ – کمپانی های مارول و نتفلیکس دویمین تریلر رسمی از سریال The Punisher (مجازاتگر) را منتشر کرده اند که در ادامه می توانید آن را با دو کیفیت مختلف مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر این، در این تریلر، تاریخ پخش سریال مشخص می شود. فصل اول سریال مجازاتگر روز جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) به طور کامل بر روی نتفلیکس عرضه خواهد شد.

از همان شروع بازیگری اش در نقش فرانک کسل در فصل دوم سریال Daredevil (دردویل)، جان برنتال به طور کامل ثابت کرده که برای نقش خودش در این سریال جدید، مناسب است. داستان پس زمینه غم انگیزش به ساخت یک قاتل بی رحم نسبتا غمخوار کمک کرده است ولی لحظات خشونت او بود که سبب به دل نشستن او در میان مخاطبان شد. بلافاصله بعد از اولین حضورش، طرفداران خواهان سریال مستقل مجازاتگر شدند و مارول و نتفلیکس نیز به سرعت این خواسته را عملی کردند.

خلاصه داستان سریال نیز از این قرار است که: پس از انتقام سخت از کسانی که همسر و فرزندش را به قتل رسانده اند، فرانک کسل (جان برنتال) توطئه ای را کشف می کند که به مراتب عمیق تر از دنیای جنایی زیر شهر نیویورک است. در حال حاضر او در سراسر شهر به عنوان مجازاتگر شناخته می شود و او باید حقیقت در مورد بی عدالتی هایی که گریبان گیر خانواده های بیشتری شده است را کشف کند

تریلر فصل ۱ سریال The Punisher (مجازاتگر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *