بیاتومگ – ممکن است که جان اسنو چیزی نداند ولی ظاهرا بازیگری که نقش وی را در سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) بازی می کند یعنی کیت هرینگتون، همه چیز را راجب فصل ۸ و پایانی این سریال می داند. هرینگتون که در حال تبلیغ برای سریال تاریخی و هیجان انگیز جدید خود یعنی سریال Gunpowder (باروت) است، در مورد فیلمبرداری فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت نیز سخن گفته است، هر چند، وی هیچ جزییاتی در مورد آن بیان نکرده است.

فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت اگر چه قسمت های کمتری از حد معمول داشت ولی توانست بیشترین بیننده سریال تاکنون را به خود جذب کند. این فصل با اینکه به جای ۱۰ قسمت، تنها هفت قسمت داشت ولی داستان های جاری سریال را به طور گیج کننده ای سرعت بخشید، کاراکتر هایی که برای مدتی طولانی جدا از هم بوده اند را به کنار یکدیگر آورد و از آنجا که جنگ با شاه شب و ارتش وایت واکر ها در حال نزدیک شدن است، مقیاس سریال را به طور حماسی بالا برد.

قسمت ۶ فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

در مصاحبه اخیری که با کیت هرینگتون صورت گرفته بود، وی اظهار داشت که ممکن است برخی از بازیگران از اتفاقات فصل پایانی سریال آگاه باشند. وی اذعان می کند:

“من در مورد پایان سریال بسیار احساسی ام … ما هفته گذشته در حال تمرین بودیم و فیلمنامه را خواندیم، در واقع، بنابراین، من همه چیز را می دانم.”

وی در ادامه افزود:

“من در پایان به گریه افتادم … شما باید به یاد داشته باشید، من هشت سال در این سریال بازی کرده ام … من کمی درباره فکر کردن در مورد آن گریان و نالان هستم. امسال، قرار است سال عجیبی باشد. خداحافظی کردن با همه و بازی آخرین صحنه با بازیگران مختلف بسیار سخت است. فقط شما نیستید که به این سریال وابسته شده اید، بلکه بسیاری از مردم دنیای به آن وابسته شده اند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *