خانه آخرین خبرها سیلویا هوکس به فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) پیوست

سیلویا هوکس به فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) پیوست

۰

بیاتومگ – سیلویا هوکس در حال مذاکره با کمپانی سونی برای پیوستن به فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) بر اساس رمان جنایی سوئدی می باشد. در سال ۲۰۱۱، دیوید فینچر اقتباس سینمایی از رمان The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) نوشته استیگ لارسون را کارگردانی کرد که در آن رونی مارا نقش هکر لیسبت سالاندر و دنیل کریگ نقش روزنامه نگار میکاییل بلومکویست را بازی می کردند.

چندین سال قبل، طرح های فیشر برای ادامه دادن داستان کاراکتر لیسبت سالاندر با اقتباسی از The Girl Who Played with Fire (دختری که با آتش بازی می کند) به موفقیت منجر نشد. از آن زمان نیز به جای آن طرح ها، صداهایی ممتد در مورد یک دنباله با بازیگران و کارگردان جدید وجود دارد که از رمان دختری در تار عنکبوت به عنوان منبع اصلی آن نام برده شده است. در همین راستا، کلیر فوی نقش اصلی این فیلم را به تصویر خواهد کشید و سیلویا هوکس نیز در حال مذاکره برای به دست گرفتن نقشی کلیدی در فیلم است.

The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها)

گزارش شده است که سیلویا هوکس (Blade Runner 2049) در حال مذاکره با کمپانی سونی برای پیوستن به فیلم دختری در تار عنکبوت می باشد. بنا بر این گزارش ها، وی قرار است نقش خواهر دو قلوی کاراکتر لیسبت سالاندر به نام کامیلا را بازی کند. بر خلاف لیسبت، کامیلا فردی مبتلا به اختلال شخصیتی است که در کودکی، از پرخاشگری مادرش لذت می برده و دنباله روی کار های جنایی پدرش بوده است.

فیلم دختری در تار عنکبوت قرار است به کارگردانی فده آلوارز (Don’t Breathe) و نویسندگی استیون نایت، جی باسو و خود آلوارز ساخته شود. انتظار می رود که تولید این فیلم از ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ در برلین و استکهلم آغاز شود. این فیلم در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *