خانه آخرین خبرها سریال Ray Donovan (ری داناوان) برای فصل ۶ تمدید شد

سریال Ray Donovan (ری داناوان) برای فصل ۶ تمدید شد

۰

بیاتومگ – شبکه شوتایم سریال Ray Donovan (ری داناوان) با بازی لیو شرایبر در نقش اصلی سریال یعنی ری داناوان را برای فصل ۶ تمدید کرد. لازم به ذکر است که سریال در فصل جدید به نیویورک نقل مکان خواهد کرد.

فصل پنجم سریال ری داناوان، ری (نامزد دو جایزه امی، لیو شرایبر) را می یابد که بار دیگر توجه اش را به هالیوود و شرکت دلالی مشهورش بر می گرداند. در همین حین، میکی (برنده جایزه اسکار، جان ویت) از اینکه در نهایت از حضورش در خانه ری استقبال شد و سوگند خورده است که بزهکاری را کنار بگذارد، بسیار خوش حال است. از دیگر بازیگران این سریال نیز می توان به پائولا مالکومسون، ادی مارسان، دش میهوک، استیون بائر، کاترین منیگ، پوچ هال، کریس دورسی و دوون بگبی اشاره کرد.

فصل ۵ سریال Ray Donovan (ری داناوان)

در بیانیه ای، مدیر برنامه ریزی شبکه شوتایم یعنی گری لوین از لذت و خوشحالی خود از آنچه که فصل پنجم سریال قادر به دست یابی بوده گفته است. وی همچنین نقش دیوید هولاندر به عنوان مدیر اجرایی در موفقیت سریال را ستود و بیان کرد:

“سریال ری دوناوان با رویکرد احساسی و نوآورانه خود نسبت به مرگ ابی در این فصل، به زمینه تازه ای پا گذاشت. ما از دیوید هولاندر بسیار قدردانی می کنیم، چرا که وی هرگز به وضعیت فعلی راضی نمی شود و طرح خلاقانه وی برای منتقل کردن سریال به نیویورک، نشان دهنده جاه طلبی او برای این سریال است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *