بیاتومگ – بازیگر نقش کیبل در فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) یعنی جاش برولین اظهار داشته است که صحنه های اکشن در این فیلم، یک چیز کاملا متفاوت خواهد بود. استاد جلوه های ویژه، تیم میلر اولین فیلم ددپول را کارگردانی کرد ولی به جای اینکه همکاری با رایان رینولدز و کمپانی فاکس قرن بیستم را در سری فیلم های ددپول ادامه بدهد، تصمیم گرفت تا بر روی صندلی کارگردانی فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) بنشیند. همین نیز سبب شد تا درها برای ورود دیوید لیچ برای تصاحب صندلی کارگردانی فیلم دوم ددپول باز شود.

در حالی که فیلم اول ددپول بر روی جان بخشیدن به ددپول در دنیای سینما به شیوه ای وفادارانه و سرگرم کننده تمرکز کرده بود، ظاهرا فیلم دوم ددپول در هر زمینه ای بزرگتر خواهد بود. این فیلم نه تنها با بازگشت کاراکترهایی همچون ددپول/وید ویلسون با بازی رایان رینولدز، ویسل با بازی تی جی میلر، کلاسوس با بازی استفان کاپسیک و تعداد دیگری همراه است، بلکه کاراکتر های بسیاری از دنیای کمیک را نیز برای اولین بار معرفی خواهد کرد. البته مورد توجه ترین این کاراکتر ها، کیبل با بازی جاش برولین و دومینو با بازی ززی بیتز است.

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

در مصاحبه ای، از برولین سوال شد که لیچ چه چیزی را از لحاظ اکشن به فیلم ددپول ۲ آورده است. برولین قبل از اینکه به ستایش این کارگردان بپردازد، حکایتی را در پاسخ به این سوال بازگو کرد. وی بیان می کند:

“من در جایی چیز هایی شنیده بودم و به نظرم اشکالی ندارد که من این حرف را بگویم، من شنیده بودم که گفته بودند فیلم اول ددپول صحنه های اکشن کافی نداشته است. با فیلم ددپول ۲، این قضیه کاملا متفاوت خواهد بود. او آنچه را که در آن خوب است را می پذیرد که به نظر من بسیار هوشمندانه است. در فیلم ددپول ۲، صحنه های اکشن بسیاری وجود دارد. من در این فیلم همه کس را می زدم. این چیزی است که من می دانم. در حین فیلمبرداری، بدلکار های زیادی به این سو و آن سو پرتاب می شدند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *