بیاتومگ – کمپانی CBS Films تریلری برای فیلم ترسناک و ماورالطبیعی Winchester (وینچستر) منتشر کرده است که در آن نشان داده می شود هلن میرن در کاخی پر از ارواح زندگی می کند. این تریلر را در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر انتشار تریلر، پوستری نیز از این فیلم منتشر شده است که در زیر مشاهده می کنید.

فیلم وینچستر به کارگردانی مایکل و پیتر اسپیریگ (Predestination) و نویسندگی تام وان می باشد. دیگر بازیگرانی که هلن میری، این بازیگر برنده جایزه اسکار را همراهی می کنند، جیسون کلارک، سارا اسنوک، انگوس سمپسون می باشند. این فیلم قرار است در ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ (۲ فوریه ۲۰۱۸) بر روی پرده نقره ای برود.

فیلم وینچستر داستان اسحله گرم به ارث رسیده به سارا وینچستر را دنبال می کند که متقاعد شده است، او توسط روح شخصی که با تفنگ وینچستر کشته شده است، مرتبا مورد اذیت قرار می گیرد. پس از مرگ ناگهانی همسر و فرزندش، او خودش را وقف طراحی و ساخت عمارتی عظیم می کند تا ارواح شیطانی را در آن نگه دارد. اما هنگامی که اریک پرایس که یک روانشناس دیر باور اهل سانفرانسیسکو می باشد به املاک او فرستاده می شود تا سلامت ذهنی و عقلانی خانم وینچستر را بررسی کند، او در می یابد که وسواس این خانم ممکن است دیوانگی نباشد. فیلم وینچستر مخاطبان را وارد هزارتویی پر پیچ و خم می کند که شبیه به خانه ای است که اعتقاد بر این است یکی از مکان هایی می باشد که ارواح بیشترین رفت و آمد را دارند.

تهیه کنندگان اجرایی این فیلم بندیکت کارور، دنیل دایموند و تونی آرمبروست می باشند. دیگر تهیه کننده ها نیز اندی تراپانی، تونی لیانوز، برایان گیلبرت، مارک شیپر و سایمون آواکس می باشند.

تریلر فیلم Winchester (وینچستر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Winchester (وینچستر)

فیلم Winchester (وینچستر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *