بیاتومگ – به نظر می رسد که کمپانی Sony Pictures سعی دارد هر چه می تواند از فیلم ۲۱Jump Street که براساس یک سریال تلویزیونی در سال ۱۹۹۷ ساخته شده است، درآمد کسب کند، اما اگر شما طرفدار یک کمدی اکشن جذاب باشید به این حرف ها توجه نمی کنید.

با توجه به تصمیم آنها برای تمرکز بیشتر بر روی طنز تا عمل و اکشن، به نظر می رسد که آنها برای پول بیشتر قصد این کار را دارند. فیلم ۲۱ Jump Street که زیر نظر کارگردانان فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) ساخته شده است، نه تنها، آنها توانستند که اولین فیلم موفق خود را بسازند بلکه آنها توانستند فیلم ۲۲Jump Street را بهتر بسازند.

با توجه به تیتراژ پایانی فیلم  ۲۲Jump Street به نظر می رسید که آنها قصد ساخت ادامه ی بیشتری را ندارد، اما آنها می خواهند یک اسپین اف با بازیگران زن در سایر رشته ها بسازند. کمپانی Sony می خواهد کارگردان جیمز رابین (James Bobin) را برای کار بر روی این پروژه انتخاب کند. همچنین آنها رادنی راثمن (Rodney Rothman) را برای کار بر روی فیلمنامه فیلم ۲۲Jump Street فراخوانده اند.

جزییات زیادی از فیلم جدید وجود ندارد اما به طور قطع بازیگران اصلی آن زن خواهند بود. قطعا فیلم ۲۲Jump Street برای ساخت ادامه و همچنین اسپین اف استعداد دارد، باید دید که آنها می تواند فیلم را جذاب بسازند یا فقط می خواهند با تغییر جنسیت بازیگرها، داستانی تکراری را به خورد ما بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *