خانه آخرین خبرها بازیگران تازه ای به سریال Pose (ژست) پیوستند

بازیگران تازه ای به سریال Pose (ژست) پیوستند

۰

بیاتومگ – ایوان پیترز، کیت مارا، جیمز ون در بیک و تاتیانا مسلانی به جمع بازیگران سریال Pose (ژست) اضافه شدند. رایان مورفی از اواخر دهه ۹۰ میلادی وارد دنیای سریال شد و به نظر می رسد که در سال های اخیر توانسته سریال های بسیار خوبی را به ثمر برساند.

مورفی بخاطر مسئولیت های مختلفی شناخته می شود که در سریال های American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی) و Nip/Tuck (جراحی پلاستیک) و Glee (گلی) و Scream Queens (ملکه های جیغ) و American Crime Story (داستان جنایی آمریکایی) و FEUD (دشمنی) داشته و قرار است به همراه نینا جاکوبسن و برد سیمپسون تولید سریال ژست را برعهده داشته باشند که پخش اولین فصل آن قرار است از سال ۲۰۱۸ شروع شود.

کاسیما

مشخص شده است که مورفی به همراه برد فالچاک و استیون کانالز نویسندگان ژست می باشند و فیلمبرداری آن قرار است از ماه اکتبر در نیویورک شروع شود. داستان سریال در سال ۱۹۸۶ رخ می دهد و به بررسی مسائل جامعه، زندگی و مسائل روز آن ها می پردازد و ساختارهای فرهنگی شهر نیویورک را بیان می کند.

این سریال که محصول شبکه اف ایکس می باشد، قرار است فیلمبرداری آن از ماه آینده آغاز شود و پخش آن نیز از اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی شروع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *