خانه آخرین خبرها ساخت فصل ۳ سریال Preacher (واعظ) تایید شد

ساخت فصل ۳ سریال Preacher (واعظ) تایید شد

۰

بیاتومگ – شبکه ای ام سی به ساخت فصل سوم سریال Preacher (واعظ) چراغ سبز نشان داده است. این خبر را یکی از خالقان این سریال یعنی ست روگن در شبکه اجتماعی توییتر تایید کرده است. روگن، سم کتلین و اوان گلدبرگ توسعه این سریال را بر اساس کتاب های کمیکی نوشته شده توسط گارث انیس و استیو دیلون بر عهده دارند.

پخش فصل دوم سریال واعظ مدتی است که به پایان رسیده است که در آن، با داستان سرایی بسیار نزدیک خود به کتاب های کمیک، طرفداران را هیجان زده کرده است. این تغییر بزرگی نسبت به فصل اول سریال است، زیرا فصل اول سریال بیشتر یک پیش درآمد برای کتاب های کمیک بود و اتفاقات آن در شهری خیالی به نام آناویل در تگزاس رخ می داد. با پایان فصل اول سریال، سه کاراکتر اصلی سریال به جاده زدند و داستان آنها را به نیواورلئان آورد.

فصل ۳ سریال Preacher (واعظ)

ست روگن در شبکه اجتماعی خود تایید کرده است که او و تیمش این فرصت را دارند تا به سوالات باقی مانده پس از پایان فصل دوم پاسخ بدهند زیرا شبکه ای ام سی به طور رسمی سریال واعظ را برای فصل سوم تمدید کرده است. ست روگن همراه با این خبر، تصویر بالا را نیز منتشر کرده است.

بازیگرانی که در فصل دوم به این سریال پیوسته اند شامل نوح تیلور (Game of Thrones)، پایپ تورنس (Star Wars: The Force Awakens و The Crown)، جولی ان امری (Fargo و Better Call Saul)، مالکوم بارت (War on Everyone و Dear White People)، رونالد گاتمن (Homeland و Mozart in the Jungle) و جاستین پرنتیس (۱۳Reasons Why, Malibu Country) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *