خانه آخرین خبرها نسخه های فرعی سریال House of Cards (خانه پوشالی) در حال توسعه است

نسخه های فرعی سریال House of Cards (خانه پوشالی) در حال توسعه است

۰

بیاتومگ – نتفلیکس اعلام کرده است که در حال کار بر روی نسخه های فرعی سریال House of Cards (خانه پوشالی) می باشد. سریال خانه پوشالی، اقتباسی سریالی از مینی سریال کلاسیک انگلیسی است که شروع کار آن از سال ۲۰۱۳ بود. این سریال توسط کارگردان فیلم The Social Network (شبکه اجتماعی) دیوید فینچر تولید شده و با بازی بازیگران هالیوودی مطرحی همچون کوین اسپیسی، رابین رایت و کیت مارا می باشد. این سریال توانست به سرعت خود را به یکی از محبوب ترین سریال های نتفلیکس تبدیل کند.

اوایل امروز بود که نتفلیکس اعلام کرد این سریال با فصل ششم خود به پایان خواهد رسید. این اعلامیه زمانی منتشر شد که بازیگر این سریال یعنی کوین اسپیسی خود را در مواجهه با اتهام تلاش برای تجاوز جنسی از سوی بازیگر سریال Star Trek: Discovery (پیشتازان فضا: اکتشاف) یعنی آنتونی رپ، زمانی که ۱۴ سال داشته است، یافت.

سریال House of Cards (خانه پوشالی)

با این حال، طرفداران سریال خانه پوشالی لازم نیست که نگران پایان یافتن این سریال باشند، چرا که داستان آندروود ها به نحوی دیگر ادامه خواهد یافت. گزارش شده است که کمپانی نتفلیکس و Media Rights Capital در حال کار بر روی چندین نسخه فرعی از سریال خانه پوشالی هستند. در حال حاضر، این سریال های جدید در مراحل اولیه توسعه می باشند و چیز زیادی در مورد آنها مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *