خانه آخرین خبرها بن بارنز برای فصل ۲ سریال Westworld (وست ورد) باز می گردد

بن بارنز برای فصل ۲ سریال Westworld (وست ورد) باز می گردد

۰

بیاتومگ – بازیگر مکمل سریال Westworld (وست ورد) تایید کرده است که برای فصل دوم این سریال محصول شبکه اچ بی او باز خواهد گشت. فصل اول این سریال علمی-تخیلی توسط جاناتان نولان و لیزا جوی توسعه داده و یک سال پیش پخش آن آغاز شد و طوفانی در دنیای سریال به پا کرد. این سریال فرض اصلی فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۷۳ ساخته مایکل کریچتون را برداشته و داستانی پیچیده از پارکی تفریحی که پر از میزبان های رباتی و مهمان های انسانی می باشد، را خلق کرده است.

یکی از بزرگترین تئوری هایی که توسط طرفداران ارائه شده بود، این بود که فصل اول سریال، داستان را در چندین بازه زمانی دنبال می کند و در نهایت نیز این موضوع درست از آب در آمد و مشخص شد که کاراکتر ویلیام با بازی جیمی سیمپسون نسخه جوان تر کاراکتر مرد سیاه پوش با بازی اد هریس است.

سریال Westworld (وست ورد)

در قوس داستانی کاراکتر ویلیام در فصل اول، او برای اولین بار به همراه لوگان (بارنز) از پارک ملاقات کرد. اگر چه اد هریس بازگشت کاراکترش در فصل دوم را تایید کرده ولی هنوز مشخص نیست که آیا سیمپسون نیز باز می گردد یا نه. علاوه بر این، در اوایل سال جاری لیزا جوی گفته بود که احتمالا در فصل دوم شاهد داستان سرایی با خط زمانی چند گانه نخواهیم بود و کار بن بارنز و جیمی سیمپسون در سریال وست ورد به پایان رسیده است ولی حالا ما می دانیم که حداقل یکی از این بازیگران برای فصل دوم باز خواهند گشت.

بن بارنز در حالی که در مورد سریال جدید خود یعنی سریال مارولی The Punisher (مجازاتگر) صحبت می کرد، اظهار داشت که برای بازی در فصل دوم سریال وست ورد قرارداد امضا کرده و در حال حاضر نیز در سر صحنه فیلمبرداری می باشد. او می گوید:

“من تئوری پایان کار خود در سریال وست ورد را شنیدم ولی این را باید به شما بگویم که من در حال حاضر حداقل یک بار در سر صحنه فصل دوم این سریال حضور یافتم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *