خانه آخرین خبرها سریال The Orville (اورویل) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال The Orville (اورویل) برای فصل ۲ تمدید شد

۰

بیاتومگ – سریال The Orville (اورویل) برای یک فصل دیگر نیز سفر های اندکی احمقانه بین کهکشانی خود را ادامه خواهد داد، چرا که شبکه فاکس این سریال علمی-تخیلی ساخته ست مک فارلن را برای فصل دوم تمدید کرده است.

سریال اورویل ماجراجویی های کاپیتان اد مرسر با بازی ست مک فارلن را دنبال می کند. او افسر فرمانده سفینه ای فضایی در قرن ۲۵ می باشد و او به همراه خدمه اش که شامل افسر اول کلی گریسون که همسر سابقش نیز می باشد با بازی ادرین پالیکی، فضا را اکتشاف می کنند. این سریال ترکیبی از داستان های علمی-تخیلی کلاسیک سریال Star Trek (پیشتازان فضا) به همراه تاثیر خاص ست مک فارلن و جوک های مشهور و خنده داری در سبک سریال Family Guy (مرد خانواده) و فیلم های Ted (تد) است.

سریال The Orville (اورویل)

در حالی که منتقدان چندان با سریال با مهربانی برخورد نکردند ولی سریال توانست با عملکرد قوی خود در رتبه بندی، شبکه فاکس را قانع کند تا به ساخت فصل دوم چراغ سبز نشان دهد. در اعلامیه فصل دوم، مدیر شبکه فاکس مایکل تورن از اشتیاق خود برای مک فارلن و سریال می گوید:

“ست مک فارلن بار دیگر ارتباطی قوی با بیننده ها برقرار کرده است. او مجموعه از خوش بینی، درام و شوخی سبک خودش را ارائه داد. ما می خواهیم که از او و بقیه بازیگران و همچنین تهیه کنندگان و عوامل پشت صحنه برای ساخت فصل اول تشکر کنیم. ما بی صبرانه منتظر فصل دوم سریال اورویل و سفر های جذاب آن می باشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *