خانه آخرین خبرها کوین اسپیسی از سریال House of Cards (خانه پوشالی) اخراج شد!

کوین اسپیسی از سریال House of Cards (خانه پوشالی) اخراج شد!

۰

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس به طور کامل با کوین اسپیسی قطع ارتباط و وی را از سریال House of Cards (خانه پوشالی) اخراج کرده است و همچنین ساخت فیلم Gore (گور) با بازی و تهیه کنندگی اسپیسی را به طور کل متوقف کرد.

تنها چند روز پیش بود که آنتونی رپ به طور عمومی در مورد اتفاقی در ۳۰ پیش بین او و کوین اسپیسی افشا سازی کرد. پس از آن، اسپیسی تلاش داشت تا به طور عمومی از وی عذرخواهی کند و در همین راستا نیز اعلامیه ای صادر کرد و سرانجام مشخص شد که وی همجنسگرا است. همین موضوع سبب شد تا برخی دست به نکوهش او بزنند و برخی نیز او را متهم کنند که وی سعی دارد از همجنسگرا بودن خود در راستای منحرف کردن توجه رسانه ها از رفتار ناپسند خود استفاده کند. در ادامه این سلسله مشکلات برای اسپیسی، خالق سریال خانه پوشالی و نتفلیکس به سرعت واکنش نشان دادند و اعلام کردند که فصل ششم آخرین فصل این سریال خواهد بود و ساخت نسخه های فرعی این سریال بدون کاراکتر فرانک آندروود با بازی اسپیسی در جریان است. سپس نیز تولید فصل ششم سریال خانه پوشالی متوقف شد و سیستمی برای بازیگران و عوامل سریال در نظر گرفته شد تا آنها بتوانند به راحتی در مورد برخورد جنسی احتمالی خود با اسپیسی سخن بگویند و شکایت کنند. پس از این جریانات نیز برخی از عوامل سریال خانه پوشالی از آزار و اذیت جنسی توسط کوین اسپیسی خبر دادند.

سریال House of Cards (خانه پوشالی)

حال نیز کمپانی نتفلیکس اعلامیه ای صادر کرده است که در آن بیان شده که این کمپانی کوین اسپیسی را از سریال خانه پوشالی اخراج کرده و فیلم جدید گور که تقریبا کامل شده است، هرگز از این سرویس آنلاین پخش نخواهد شد. این اعلامیه به صورت زیر است:

“نتفلیکس در تولیدات بیشتر سریال خانه پوشالی با حضور کوین اسپیسی همکاری نخواهد داشت. ما همچنان به تلاش خود با کمپانی Media Rights Capital ادامه می دهیم تا مسیر خود به سمت جلو و مربوط به این سریال را ارزیابی کنیم. ما همچنین تصمیم گرفته ایم که هیچ دخالتی در پخش فیلم گور با بازی و تهیه کنندگی کوین اسپیسی که در مرحله پساتولید است، نداشته باشیم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *