خانه آخرین خبرها سریال The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) در دست توسعه است

سریال The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) در دست توسعه است

۰

بیاتومگ – کمپانی Warner Brothers Television در حال مذاکره است تا سریال اکشن-زنده ای بر اساس رمان های Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) نوشته جی آر آر تالکین را بسازد. سری فیلمی به همین نام در سال ۲۰۰۱ با فیلم The Fellowship of the Ring (یاران حلقه) آغاز شد و با فیلم The Two Towers (دو برج) در سال ۲۰۰۲ ادامه یافت و سرانجام با فیلم The Return of the King (بازگشت شاه) در سال ۲۰۰۳ خاتمه یافت و به موفقیتی بسیار عظیم برای استودیو تبدیل شد. در مجموع، این سه فیلم توانستند ۱۷ جایزه اسکار و صد ها نامزدی و جایزه در مراسم های مختلف بدست بیاورند.

به دنبال موفقیت عظیم سری فیلم اصلی، چندان جای تعجبی نداشت که کمپانی برادران وارنر بخواهد با فیلم The Hobbit: An Unexpected Journey (هابیت: یک سفر غیر منتظره) در سال ۲۰۱۲ این سری فیلم را ادامه بدهد. این فیلم یک سه گانه دیگر از اقتباس های تالکین را آغاز کرد و اگر چه سه گانه دوم همانند سه گانه اول مورد پذیرش منتقدان قرار نگرفت ولی در گیشه عملکرد خوبی داشت. حال نیز کمپانی برادران وارنر قصد دارد تا با ساخت یک سریال، موفقیت های این آثار را ادامه بدهد.

سری فیلم های The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها)

بر طبق گزارش ها، کمپانی برادران وارنر در حال مذاکره با کمپانی آمازون استویو بر سر ساخت سریال ارباب حلقه ها می باشد. پروژه هنوز در مراحل اولیه است و هیچ نویسنده ای برای آن در نظر گرفته نشده است و مسائل زیادی در رابطه با کپی رایت و حقوق نویسنده رمان ها وجود دارد که قبل از ساخت سریال باید حل شوند. هنوز تاریخ پخشی برای این سریال اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *