خانه آخرین خبرها لینا هدی به فیلم Banking on Mr. Toad (روی آقای تاود حساب کردن) پیوست

لینا هدی به فیلم Banking on Mr. Toad (روی آقای تاود حساب کردن) پیوست

۰

بیاتومگ – بازیگر سریال  لینا هدی برای بازی در فیلم Banking on Mr. Toad (روی آقای تاود حساب کردن)، اثری ترکیبی از تصویرگری گرافیکی کامپیوتری و اکشن-زنده، در مورد همسر نویسنده رمان Wind in the Willows (باد در درختان بید) یعنی کنت گراهام قرارداد امضا کرده است. لوییس مندوکی (Message in a Bottle) قرار است این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای نوشته تیموتی هاس کارگردانی کند.

فیلم روی آقای تاود حساب کردن، کنت گراهام، همسرش السی و پسرشان آلیستر را دنبال می کند. آلیستر یک جوان غمگین است که با یک چشم کور به دنیا آمده و در طی زندگی کوتاهش از مشکلات وحشتناک سلامتی و تندرسی رنج می برده است. کنت گراهام که به عنوان دبیر بانک انگلیس کار می کرد، داستان های هنگام خوابی را که برای کاهش درد آلیسر می گفته را به کتاب کلاسیک و کودکانه باد در درختان بید تبدیل کرد. فیلم روی آقای تاود حساب کردن، ژانر اکشن-زنده و بیوگرافی را با صحنه هایی با تصویرگری گرافیک کامپیوتری از کارهای گراهام ترکیب می کند.

قسمت پایانی فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

گزارش شده است که لینا هدی برای به تصویر کشیدن نقش السی گراهام به فیلم روی آقای تاود حساب کردن پیوسته است. توبی کبل (Dawn of the Planet of the Apes) نیز بازیگری است که نقش کنت گراهام را بازی می کند. هنرپیشه افسانه ای انگلیسی برایان بلسد نیز بازی نقش دوست کنت گراهام یعنی فردریک جیمز فورنیوال را بر عهده دارد. تولید فیلم قرار است از بهار سال آینده در انگلیس آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *