خانه آخرین خبرها کارگردان فیلم Flashpoint (فلش پوینت) به زودی اعلام می شود

کارگردان فیلم Flashpoint (فلش پوینت) به زودی اعلام می شود

۰
فیلم Justice League (لیگ عدالت)

بیاتومگ – ممکن است که سرانجام فیلم مستقل فلش در دنیای سینمایی دی سی شخصی را برای صندلی کارگردانی خود پیدا کرده باشد چرا که تولید کننده توبی امریک گفته استودیو به استخدام کارگردانی برای فیلم Flashpoint (فلش پوینت) نزدیک است. تنها چند روز تا اکران فیلم Justice League (لیگ عدالت) بر روی پرده نقره ای مانده است و طرفداران بسیار مشتاق هستند با به صورت کامل با ازرا میلر در نقش بری آلن آشنا شوند.

با وجود دو حضور کوتاهش در فیلم های Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) و Suicide Squad (جوخه انتحار)، میلر هنوز زمان کافی برای درخشش نداشته است. او در فیلم لیگ عدالت یکی از شخصیت های اصلی است و استودیو دی سی همچنان در حال کار بر روی توسعه فیلم مستقل فلش می باشد.

فیلم Justice League (لیگ عدالت)
فیلم Justice League (لیگ عدالت)

کارگردان فیلم Dope (مواد) ریک فاموییوا سومین کارگردانی بود که اواخر سال گذشته میلادی از این پروژه خارج شد و پس از یک روند بازنویسی، اعلام شد که فیلم مستقل فلش به عنوان فیلم فلش پوینت شناخته خواهد شد. در طی این فرایند، جستجوی برای پیدا کردن کارگردان جدید ادامه داشت ولی اخیرا گزارش شد که فیلم فلش پوینت و دیگر فیلم های دی سی تا زمان اکران فیلم لیگ عدالت در وقفه خواهند بود.

گزارشی تازه منتشر شده که در آن بیان شد که کمپانی برادران وارنر خواستار این بوده که فیلم لیگ عدالت، زمانی زیر ۲ ساعت داشته باشد. در انتهای این گزارش نیز توجه بر روی برخی از افراد تیم و آینده شان متمرکز شد. در این گزارش آمده که توبی امریک گفته است که میلر در فیلم لیگ عدالت شخصیت برجسته و غیرمنتظره است و ساخت فیلم مستقل این کاراکتر در اولویت قرار دارد. همچنین به تازگی توبی امریک در صفحه اجتماعی خود در توییتر بیان کرده که به زودی کارگردان فیلم فلش پوینت را اعلام خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *