خانه آخرین خبرها فصل ۲ سریال Westworld (وست ورد) بهار ۲۰۱۸ پخش می شود

فصل ۲ سریال Westworld (وست ورد) بهار ۲۰۱۸ پخش می شود

۰

بیاتومگ – فصل دوم سریال Westworld (وست ورد) قرار است در بهار سال ۲۰۱۸ از شبکه اچ بی او پخش شود. فصل اول این سریال علمی-تخیلی توسط جاناتان نولان و لیزا جوی توسعه داده و یک سال پیش پخش آن آغاز شد و طوفانی در دنیای سریال به پا کرد. این سریال فرض اصلی فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۷۳ ساخته مایکل کریچتون را برداشته و داستانی پیچیده از پارکی تفریحی که پر از میزبان های رباتی و مهمان های انسانی می باشد، را خلق کرده است.

ساخت قسمت آزمایشی این سریال در سال ۲۰۱۳ چراغ سبز گرفت و سال بعد از آن نیز ساخت فصل اول آن تایید شد و پس از تاخیر های متوالی، سرانجام فصل اول سریال وست ورد در سال ۲۰۱۶ از شبکه اچ بی او پخش شد. به دلیل ماهیت جاه طلبانه سریال، زمانی که لیزا جوی و جاناتان نولان بیان کردند که فصل دوم سریال تا سال ۲۰۱۸ پخش نخواهد شد، هیچ کس تعجب نکرد. روایت و داستان سریال همیشه وابسته به پیچش های بزرگ و پیچیده و جلوه های ویژه بسیار بوده که همین نیز نیازمند زمان زیاد و برنامه ریزی دقیق می باشد. با توجه به زمانی که ساخت فصل اول طول کشید، پخش فصل دوم در سال ۲۰۱۸ کاملا منطقی بود.

فصل دوم سریال Westworld (وست ورد)

در روز گذشته، ایوان ریچل وود که نقش میزبان پارک دلورس آبرناتی را بازی می کند، در شبکه اجتماعی توییتر تایید کرده که فصل دوم سریال وست ورد همچنان برای پخش در بهار سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است. این زمان بخش بسیار مهم است چرا که سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) نیز به طور معمول در این تاریخ پخش می شده است ولی از آنجا که فصل پایانی و هشتم سریال بازی تاج و تخت احتمالا در تابستان یا پاییز اکران می شود، می توان گفت که سریال وست ورد قرار است جانشین سریال بازی تاج و تخت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *