خانه آخرین خبرها فیلم The Chronicles of Narnia: The Silver Chair (سرگذشت نارنیا: صندلی نقره ای)، آخرین فیلم جو جانستون است

فیلم The Chronicles of Narnia: The Silver Chair (سرگذشت نارنیا: صندلی نقره ای)، آخرین فیلم جو جانستون است

۰
جو جانستون

بیاتومگ – جو جانستون قصد دارد قبل از اینکه به طور کامل بازنشسته شود، فیلم The Chronicles of Narnia: The Silver Chair (سرگذشت نارنیا: صندلی نقره ای) را در زمستان سال ۲۰۱۸ فیلمبرداری کند.

سری فیلم های سرگذشت نارنیا بر اساس رمان هایی به همین نوشته سی اس لوییس است که با فیلم The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمد لباس) در سال ۲۰۰۵ آغاز شد. این فیلم به سرعت به فیلمی پر فروش برای کمپانی والت دیزنی تبدیل شد و با بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری، توانست در باکس آفیس جهانی به فروش ۷۴۵ میلیون دلاری دست یابد.

فیلم های سرگذشت نارنیا
فیلم های سرگذشت نارنیا

سه سال بعد از آن نیز فیلم دنباله آن با عنوان Prince Caspian (شاهزاده کاسپین) به اکران در آمد ولی چندان موفقیت آمیز نبود، چرا که در مقابل بودجه ۲۲۵ میلیون دلاری، تنها به فروش ۴۲۰ میلیون دلاری اکتفا کرده بود و همین سبب شد تا ادامه این سری فیلم در هاله ای از ابهام قرار گیرد. تا اینکه کمپانی فاکس قرن بیستم تصمیم گرفت تا تولید و پخش فیلم سوم با عنوان The Voyage of the Dawn Treader (سفر با کشتی سپیده پیما) را به دست بگیرد.

اخیرا جو جانستون اظهار داشته بود که فیلم چهارم یعنی فیلم صندلی نقره ای در زمستان سال ۲۰۱۸ وارد مرحله تولید می شود، این به معنای آن است که فیلم تا اواخر سال ۲۰۱۹ اکران نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *