خانه آخرین خبرها سریال Shameless (بی شرم) برای فصل ۹ تمدید شد

سریال Shameless (بی شرم) برای فصل ۹ تمدید شد

۰
سریال Shameless (بی شرم)

بیاتومگ – شبکه شوتایم به طور رسمی سریال Shameless (بی شرم) را برای نهمین فصل تمدید کرد. پخش فصل هشتم این سریال به تازگی و از دوشنبه این هفته آغاز شده است و از آنجا که این سریال برای مدتی طولانی در حال پخش است و بالاترین رتبه را در میان سریال های شبکه شوتایم دارد، تمدید آن جای تعجبی ندارد.

سریال بی شرم، سریالی کمدی تاریک بی نظیری است که داستان آن در شهر شیکاگو رخ می دهد و با بازی ویلیام اچ میسی در نقش فرانک گالاگر، بزرگ خاندانی اغلب مست با خانواده ای بزرگ و ناکارامد است. فرانک برنامه دارد تا با دزدی و زنده مانده و رها کردن خانواده اش به زندگی ادامه بدهد و در همین حال، شش فرزندش به حال خود رها می شوند و سریال نیز در طی فصل های مختلف به شرح بدبختی های هر کدام از اعضای این خانواده می پردازد. در حالی که سریال بی شرم با مسائلی همچون فقر و تهی دستی دست و پنجه نرم می کند، ولی هنوز این سریال برای بی نظیر بودن و تکان دهنده بودنش شناخته می شود.

سریال Shameless (بی شرم)
سریال Shameless (بی شرم)

پس از موفقیت این سریال در شروع فصل هشتم خود و رتبه بندی بالایش، گزارش هایی از تمدید سریال بی شرم برای فصل نهم منتشر شد. قسمت افتتاحیه فصل هشتم سریال بی شرم توانست ۱.۸۶ میلیون بیننده را به خود جذب کند که از زمان فصل سوم، بالاترین مقدار بوده است. دیوید نویس مدیر شبکه شوتایم در بیانیه ای اظهار داشت:

“برای هر سریالی حفظ بیننده های خود در طی فصول مختلف بسیار دشوار و چالش برانگیز می باشد و این در حالی است که سریال بی شرم موفق شد تا به جمع بیننده ها نیز بیافزاید. خوشنامی سریال با کاراکتر های غنی و باهوش و داستان کمدی و پیچیده عمیقش نه تنها سبب شده تا بیننده ها به طرفداران پر و پا قرصی تبدیل شوند بلکه باعث رشد بیننده ها نیز شده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *