خانه آخرین خبرها نویسنده فیلم Metal Gear Solid (متال گیر سالید) مشخص شد

نویسنده فیلم Metal Gear Solid (متال گیر سالید) مشخص شد

۰
فیلم Metal Gear Solid (متال گیر سالید)

بیاتومگ – درک کانولی برای نوشتن فیلمنامه فیلم Metal Gear Solid (متال گیر سالید) محصول کمپانی سونی استخدام شده است. این فیلم که اقتباسی سینمایی از سری بازی های ویدیویی متال گیر می باشد، مامور های نیرو های ویژه سالید اسنیک و بیگ باس که برای چندین سال در این کار بوده اند را دنبال می کند. در ابتدا قرار بود که این فیلم در سال ۲۰۱۱ به اکران در بیاید ولی پروژه چندین بار با تاخیر های مختلف مواجه شد تا اینکه در نهایت کمپانی سونی، پروژه را به طور کامل متوقف کرد.

از همان اوایل که ساخت این فیلم اعلام شده بود، فیلمسازان مختلفی از یوو بول گرفته تا کوئنتین تارانتینو به همکاری در این فیلم علاقه مند بودند تا اینکه در نهایت کارگردان فیلم The Kings of Summer (شاه تابستان) جردن وگت رابرتز در سال ۲۰۱۴ برای سکان داری کارگردانی این پروژه قراردادی امضا کرد. با این حال، توسعه این پروژه باید همچنان تا اکران جدیدترین کار رابرتز یعنی فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره جمجمه) در اوایل امسال متوقف می ماند. این کارگردان اظهار داشته که نویسنده های مختلف را به بازی این بازی مشغول می کرده تا نویسنده ایده آل خود را بیابد.

فیلم Metal Gear Solid (متال گیر سالید)

گزارش شده است که کمپانی سونی نویسنده فیلم های Jurassic World (دنیای ژوراسیک) و Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده) یعنی درک کانلی را برای قلم زدن فیلمنامه فیلم متال گیر سالید به استخدام درآورده است. کانلی و وگت رابرتز قبلا در فیلم کونگ: جزیره جمجمه با یکدیگر همکاری داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *