خانه آخرین خبرها کوین اسپیسی از فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان) حذف می شود

کوین اسپیسی از فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان) حذف می شود

۰
فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان)

بیاتومگ – کمپانی سونی قصد دارد تا کوین اسپیسی را از فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان) حذف کند و به سرعت، صحنه های این بازیگر را با کریستوفر پلامر در نقش جی پاول گتی دوباره فیلمبرداری کند. در اوایل امسال، به نظر می رسید که کمپانی سونی با فیلم تمام ثروت در جهان به کارگردانی ریدلی اسکات، دست پری در مراسم اسکار خواهند داشت. به لطف حضور بازیگرانی همچون مارک والبرگ (Patriots Day, Transformers: The Last Knight) و میشل ویلیامز (Manchester by the Sea, Blue Valentine) در نقش های اصلی، این فیلم برای فصل مراسم جوایز آماده به نظر می رسید، به خصوص اینکه کوین اسپیسی نقش گتی را ایفا می کرد.

با این حال، به دنبال اتهامات آزار و اذیت جنسی علیه کوین اسپیسی، سرنوشت و آینده فیلم در شک و تردیدی جدی قرار گرفت. پس از این نیز کمپانی نتفلیکس به سرعت اسپیسی را از سریال House of Cards (خانه پوشالی) اخراج کرد و در بیانه ای اعلام کرد که در پروژه ای که اسپیسی حضور داشته باشد، دخیل نخواهد بود. علاوه بر این، نتفلیکس بیان کرد که فیلم Gore (گور) با بازی اسپیسی را پخش نخواهد کرد. به همین دلایل، برخی فکر می کردند که سرنوشت فیلم تمام ثروت در جهان نیز این است که یا به تاخیر می افتد یا به طور کامل منحل می شود.

فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان)
فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان)

هر چند، به نظر می رسد که کمپانی سونی راهی برای حل مشکل پیدا کرده است. گزارش شده که کارگردان ریدلی اسکات و سونی قرار است کوین اسپیسی را از این فیلم حذف کنند و صحنه های او را با بازیگری دیگری به زودی دوباره فیلمبرداری کنند. بازیگر برنده جایزه اسکار کریستوفر پلامر برای بازی نقش گتی انتخاب شده تا صحنه های لازم برای کامل شدن فیلم دوباره فیلمبرداری شوند. بازیگران والبرگ و ویلیامز با فیلمبرداری دوباره موافقت کرده اند و از آنجا که تاریخ اکران فیلم بسیار نزدیک است، آنها فیلمبرداری دوباره را خیلی زود آغاز خواهند کرد.

نوه یک میلیاردر نفتی، گتی در ۱۶ سالگی ربوده می شود و آدم ربایان نیز درخواست مبلغ ۱۷ میلیون دلار در ازای آزادی او دارند. زمانی که خانواده ی او پاسخ سریعی به تهدید سارقان نمی دهند، آنها نیز گوش این پسر را بریده و آن را در یک پاکت نامه برای خانواده اش می فرستند تا جدی بودن خود را نشان دهند. در نهایت مبلغ درخواستی پرداخت و گتی در جنوب ایتالیا پیدا می شود، سارقان نیز با باجی که گرفته اند از ماجرا جان سالم به در می برند. گتی بعد ها بزرگ شده و پدر بازیگری به نام بالتازار گتی (بازیگر فیلم های Lost Highway، Twin Peaks و When We Rise) می شود.

فیلم تمام ثروت در جهان قرار است در تاریخ ۱ دی ۱۳۹۶ (۲۲ دسامبر ۲۰۱۷) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *