خانه آخرین خبرها دنیای تاریک کمپانی یونیورسال از هم پاشید

دنیای تاریک کمپانی یونیورسال از هم پاشید

۰
فیلم The Mummy (مومیایی) - تام کروز و الکس کورتزمن

بیاتومگ – رییس طراحان دنیای تاریک کمپانی یونیورسال یعنی الکس کورتزمن و کریس مورگان بنا بر گزارش ها این پروژه ها را ترک کرده اند. کمپانی یونیورسال با هدف احیای فیلم های نمادین و کلاسیک هیولایی خود در طی یک جهش، به طور رسمی دنیای تاریک خود را در ماه ژوئن امسال و با اکران فیلم The Mummy (مومیایی)، فیلمی اکشن و ترسناک با بازی تام کروز و داستانی در دنیای امروزی، به راه انداختند.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش می رفت، فیلم مومیایی دنیای مشترکی از فیلم هایی بر پا می کرد که در نهایت شامل فیلم هایی همچون Bride of Frankenstein (عروس فرانکنشتاین) و The Invisible Man (مرد نامرئی) و تعداد دیگری و با بازی ستارگانی همچون خاویر باردم، جانی دپ و راسل کرو می بود، چرا که کاراکتر راسل کرو به عنوان رییس یک سازمان مخفی می توانست نقطه اتصال و اشتراک فیلم ها باشد.

دنیای تاریک کمپانی یونیورسال
دنیای تاریک کمپانی یونیورسال

تحت کارگردانی کورتزمن، فیلم مومیایی به سرعت با ناامیدی در داخل آمریکا رو به رو شد. از آنجا که ساخت چنین فیلم هایی بسیار پر هزینه بوده و بازاریابی آنها بسیار پر خرج است، سرنوشت دنیای تاریک در هاله ای از ابهام قرار گرفت. حتی خود کورتزمن در مصاحبه ای در ماه آگوست اظهار داشته بود که از آینده خود در این سری فیلم ها بی خبر است. وی گفته بود:

“شما می دانید حقیقت چیست، من نمی دانم. من حقیقتا نمی دانم. هنوز تصمیم گرفته نشده، صادقانه ترین جوابی است که می توان داد.”

حال، گزارش شده است که الکس کورتزمن و کریس مورگان از دنیای تاریک کمپانی یونیورسال خارج شده اند تا به پروژه های دیگری مشغول شوند. در این گزارش آمده است که قرارداد کورتزمن با کمپانی در ماه سپتامبر به پایان رسیده و از آن زمان نیز وی تمرکز خود را بر روی قراردادش با شبکه سی بی اس و سریال Star Trek: Discovery (پیشتازان فضا: اکتشاف) قرار داده است. در همین حال، مورگان به سری فیلم های سریع و خشن همان کمپانی پیوسته است و مسئول نوشتن فیلمنامه فیلم نسخه فرعی لوک هابز و دکارد شاو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *