خانه آخرین خبرها سریال The Boys (پسران) توسط آمازون ساخته می شود

سریال The Boys (پسران) توسط آمازون ساخته می شود

۰
کتاب های کمیک The Boys (پسران)

بیاتومگ – به لطف کمپانی آمازون، رمان موفق و گرافیکی The Boys (پسران) سرانجام به سریال تبدیل خواهد شد. در سال ۲۰۰۸، گارت انیس و داریک رابرتسون به عنوان پاسخی به ژانر ابرقهرمانی مدرن، سری کمیک های خودشان به نام پسران را آغاز نمودند. این کمیک که در دنیایی قرار دارد که در آن، افراد دارای قدرت درگیر منجلاب شهرت و مشاجره می شوند و قهرمانان داستان نیز گروهی ویژه با پشتیبانی دولتی هستند که برای بررسی ابرقهرمانان و تحت نظر قرار دادن آنها طراحی شده اند.

تقریبا بلافاصله پس از شروع به کار این کمیک، ساخت فیلمی سینمایی از روی کمیک های پسران مد نظر قرار گرفت. از آن زمان، این اقتباس سینمایی به ساخت سریالی توسط ست روگن و اوان گلدبرگ برای پخش در شبکه سینمامکس در سال گذشته تغییر یافت. این قرارداد از هم پاشید ولی موفقیت این تیم در سریال Preacher (واعظ) شبکه ای ام سی، ظاهرا به آنها برای پیدا کردن شبکه ای برای سریال پسران کمک کرده است. در اوایل پاییز امسال، کمپانی آمازون ساخت قسمتی آزمایشی از این سریال را سفارش دادند و حال به نظر می رسد که آنها از این داستان خوششان آمده است.

کتاب های کمیک The Boys (پسران)
کتاب های کمیک The Boys (پسران)

گزارش شده است که کمپانی آمازون به سریال پسران برای ساخت فصل اول در قالب هشت قسمت چراغ سبز نشان داده است. قبلا، سرویس آنلاین آمازون قسمت های آزمایشی سریال های مختلف را پخش می کرده تا در صورت موافقت و مثبت بودن نظر مخاطبان و کاربران، آنها را به سریال تبدیل کند ولی به تازگی، آمازون تصمیم گرفته تا به روش قدیمی تکیه کند.

علاوه بر ست روگن و اوان گلدبرگ، سریال پسران با مباشرت اریک کریپک راه خود را به دنیای سریال باز خواهد کرد. اریک کریپک بیشتر برای خلق سریال Supernatural (سوپرنچرال) و همکاری در خلق سریال Timeless (بی انتها) شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *