خانه آخرین خبرها جنیفر انیستون و ریس ویترسپون در سریالی برای اپل بازی می کنند

جنیفر انیستون و ریس ویترسپون در سریالی برای اپل بازی می کنند

۰
کمپانی اپل

بیاتومگ – کمپانی اپل ساخت سریالی با بازی جنیفر انیستون و ریس ویترسپون را در دستور کار خود قرار داده و ظاهرا همین الان نیز ساخت دو فصل از این سریال تایید شده است. اپل برای مدتی طولانی از خارج از میدان درگیر صنعت سرگرمی شده است. مردم موسیقی، فیلم و سریال های مختلف را بر روی آیتونز می خرند یا اجاره می کنند که مرکز سود بزرگی برای اپل در ۱۵ سال اخیر بوده است. پیش از آن نیز، ظهور آیپد به طور کامل مدل تجاری صنعت موسیقی را تغییر داد و موسس مرحوم اپل یعنی استیو جابز نه تنها استودیو انیمیشن سازی پیکسار را تاییس کرد بلکه در زمان حیاتش، بزرگترین سهام دار کمپانی دیزنی بود.

در ضمن، این شرکت مدت هاست که در مورد ساخت محتوای خود در دنیای فیلم و سریال سر و صدا به پا کرده است. بسیاری از رقبای این کمپانی در صنعت تکنولوژی، به خصوص کمپانی آمازون، در سال های اخیر، هالیوود را صحنه تهاجم های خود کرده اند و از آنجا که کمپانی اپل صدها میلیارد دلار سرمایه دارد، مطمئنا می تواند برنامه ای برای تبدیل شدن به بازیکنی بزرگ در صنعت فیلمسازی هالیوود داشته باشد و در اوایل امسال نیز گزارش هایی بیان کردند که این کمپانی مبلغ ۱ میلیارد دلار را برای ساخت محتوای ابتکاری سرمایه گذاری کرده است. حال نیز شاهد تلاش های آنها برای ساخت اولین پروژه شان هستیم.

جنیفر انیستون و ریس ویترسپون
جنیفر انیستون و ریس ویترسپون

گزارش شده که کمپانی اپل در مناقصه ای برای تولید برنامه ای صبحگاهی با بازی جنیفر انیستون و ریس ویترسپون برنده شده است. این سریال دارای دو فصل و مجموعا ۲۰ قسمت می باشد و این دو بازیگر در کنار کمپانی Media Res تولید آن را بر عهده دارند و کهنه کار سریال House of Cards (خانه پوشالی) یعنی جی کارسون نیز در جایگاه مدیر اجرایی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *