بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم اولین پوستر های رسمی از فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) را منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید. اولین فیلم ددپول در روز ولنتاین سال ۲۰۱۶ به اکران درآمد و کمدی و خشونت منحصر به فرد ددپول را به روی پرده نقره ای آورد. اگرچه فیلم ددپول به کارگردانی تیم میلر برای سال های زیادی در مرحله توسعه گیر کرده بود، ولی این فیلم موفق شد تا رکورد ها را در گیشه جا به جا کند و پر فروش ترین فیلم دنیای مردان ایکس شود. علاوه بر این، فیلم ددپول از نظر منتقدان و طرفداران بسیار موفق بود و به همین دلیل نیز، مدت کوتاهی پس از اکران، چراغ سبز ساخت فیلم دوم داده شد.

کارگردان فیلم جان ویک یعنی دیوید لیچ، فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) را کارگردانی می کند و در این فیلم که نویسندگی آن بر عهده رت ریز و پاول ورنیک می باشد، شاهد حضور دوباره رایان رینولدز در کنار سیمون کینبرگ و لورن شولر دونر به عنوان تهیه کننده خواهیم بود.

در فیلم ددپول ۲ رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده اند که از جمله آن ها می توان به ززی بیتز (Atlanta) در نقش دومینو، جاش برولین (No Country for Old Men) در نقش کیبل، جک کِسی (The Strain و Baywatch) به عنوان نقش منفی اصلی فیلم تام کسدی سیاه اشاره کرد، همچنین اخیرا حضور بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا در یک نقش مرموزی تایید شده است.

پوستر های فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *